Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt. Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 napja jöttünk össze és egy barátnőm látta a villamosról hogy megcsalt egy másik lánnyal.A pasim nem tudja hogy én tudom,de fogalmam sincs hogy hogy dobjam ki úgy hogy ne mondjam el neki hogy tudom hogy megcsalt,mert kíváncsi vagyok hogy elmondja -e.

2013. júl. 13. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megcsaltál. Vége. 3 napja vagytok együtt, ezt szrd le...
2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kezdj el neki a bizalomról beszélni meg hasonlók és ha nem gerinctelen akkor talán bevallja bár szerintem nem fogja utálok ilyen pasikat :/ hiába h még csak 3napja jártok de már megcsalt akkor minek jött veled össze??
2013. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a "barátnőd" igazat mondott??
2013. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert a barátom is írt egy olyat hogy szerinte szakítanunk kéne és ma találkozzunk egy 10 percre hogy megbeszéljük.
2013. júl. 13. 13:56
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Kételkednék a barátnőd nyelvében és látásában.

2. Három teljes napja vagytok együtt, ez semmi. Elmondod neki a szitut, ha igaz és még neki áll feljebb, rögtön dobod. Ha sajnálkozik, akkor is.

2013. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na hát akkor meg is van oldva. Szakítsatok és kész. Nem kellesz neki... Te meg gyorsan felejtsd el az ilyen bunkókat!
2013. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudom nem szép dolog, de én is megcsaltam a barátomat a kapcsolatunk elején. Nem derült volna ki, de elmondtam és megbocsátotta, hogy csókolóztam egy másik sráccal. Ő, azért bocsátotta meg, mert én vallottam be, rögtön a történtek után és látta rajtam, hogy megbántam. Nem voltam még szerelmes belé, egyáltalán nem kötődtem hozzá. De örülök, hogy kaptam még egy esélyt. Fél éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Soha nem csalnám meg.

Te szereted őt? Lehet megérné, hogy adj neki egy esélyt...

2013. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

először is győződj meg róla, hogy tényleg megcsalt-e

biztos ő volt-e, nem csak egy ismerősével beszélgetett, a barátnőd is biztosan jó forrás

ha tényleg megcsalt és ráadásul 3 nap után, szakíts vele

mindegy hogy, csak szakíts vele

2013. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már három nappal az összejövésetek után megcsal, akkor az a hapsi egy gyökér, és nem számít, ha elmondja. Írj neki egy SMS-t: "megcsaltál, dobtalak, pá."
2013. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lehet megérdemelne egy második esélyt mert elfogja mondani,mégpedig szemtől szembe.ami már nagy szó.arról meg nem tehet hogy barátnőm gyorsabb volt.köszönöm a tanácsokat:)
2013. júl. 13. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!