Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez jó kifogás? Lent

Lehet az kifogás az ellen, hogy azért ne jöjjünk össze mert nincs túl az exén, s idő kell neki?

Mikor érdemes kezdeményezni felé, mikor heveri ki?

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2013. júl. 14. 12:37  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem korrekt dolog, ha nem kezd addig új kapcsolatba, amíg az exe jár a fejében. Jó lenne, ha mindenki így tenne, sok veszekedést, féltékenységet, és zátonyra futott kapcsolatot lehetne így megelőzni.

Mikor? Szerintem ha már megmondta, hogy most nem akar tőled semmit, inkább csak ne zárkózz el előle, és légy számára elérhető, hagyd, hogy kezdeményezzen, ha már jól van. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. júl. 14. 12:39 Privát üzenet
Szerintem ez érthető.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. júl. 14. 12:42 Privát üzenet

Hagyd a fenébe!

Ezt hónapokig vagy akár évekig játszhatja veled, aztán azt fogod észrevenni, hogy már van valakije. Ha akkora hatással lettél volna rá, akkor nem mondta volna ezt.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. júl. 14. 12:56 Privát üzenet
Szerintem nem reménytelen, várj egy picit. én is voltam már hasonló helyzetben, amikor egy srác rögtön szakítás után indított rám, és ezt mondtam neki, pedig nem akartam végképp lerázni.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. júl. 18. 14:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy srác akivel együtt bulizunk és mindig egymás mellett kötünk ki /semmi+18/ elhívtam filmezni, minden nap beszélünk facen, azt mondta focizni megy, és attól függ meddig tart,...
Milyen béna kifogás ez a barátnőmtől?
Mi a velemenyetek? Az exemrol? Erthetetlen. Nem tudom. Dobot egy csja miatt miert nem mondta el hogy nem kellek? Miert keresset kifogast?
A leghosszabb kapcsolatom (és kb az egyetlen) 2 hétig tartott, a lány részéről lett vége, előtte meg állandóan elutasítottak rosszabbnál rosszabb kifogásokkal, szerintetek mit tegyek?
Csak szerintem kifogás az, hogy valaki azért nem kívánja már a párját, mert meghízott az évek során?
Elfogadható kifogás ez?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!