Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szeret még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Az első év nyugisan telt, de azóta sok a gond és a vita. Mikor együtt voltunk írt egy lánynak, hogy ő anno járt volna vele, megcsókolná stb... Nem dobtam, adtam neki még egy esélyt. Szakítottunk. Végig azzal a lánnyal volt, akinek írt. Én közben írtam neki hogy próbáljuk újra, ő elég bunkón elutasított. Rá egy napra megkérdezte a lányt, hogy járna-e vele. A csaj visszautasította. A barátom régi emlékek felidézésével visszahódított. Sok mindenki, sajnos én is úgy gondolta, hogy "ha nincs ló, jó szamár is" alapon fogadott vissza. Nem romantikus, sőt, inkább poénos, ami nem is probléma, de egy kapcsolatban szükségem lenne rá társként is. Ha az van amit ő szeretne, úgy ahogy ő szeretné minden happy, de ez fordítva már nem működik. A barátok előtt játssza, hogy mennyire szeret, de amúgy nem érzem. Ha beszélgetünk online mindenre ok és folyton kilép, se szó se beszéd otthagy. Nagyon makacs. Úgy érzem és be is ismerte, hogy neki nem fájna a szakítás. Azt mondta, amikor külön voltunk jó volt nélkülem, de hiányoztam neki. A külvilág elől mintha még is kicsit titkolni akarná a kapcsolatunkat. Én sem vagyok tökéletes ezt tudom de annyira furcsa. Folyton féltékenykedik, pedig szerintem az a csaj miatt nekem több okom van bizalmatlanságra. Nagyon szeretem őt. Szerintetek ő is szeret? :c

2013. júl. 19. 15:18
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem szeret,de vannak valamilyen érzései.
2013. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig kellesz neki, amíg nem talál jobbat. És te hülye hagyod is, jobban jársz ha szakítasz vele.
2013. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De képtelen vagyok szakítani, mert nagyon szeretem. Az az egy hét amíg külön voltunk borzalmas volt, annyit egész életembe nem sírtam összesen, mint abba az egy hétbe. Csak rá gondoltam, mindenről eszembe jutott.
2013. júl. 19. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:

"amikor külön voltunk jó volt nélkülem, de hiányoztam neki"

Na ez nálam tuti kiverte volna a biztosítékot, még ilyen undorító embert, ilyet mondani egy lánynak... Ne haragudj édesem, de nem te hiányoztál neki, hanem az ingyen p.nci. A férfiak nem olyan bonyolultak mint a nők, ők nem taktikáznak, ha nem érezteti veled hogy szeret és még ráadásul ekkora tapló is hogy ilyet mond, akkor nem valószínű hogy közös jövőt akar veled. Hidd el, ennél csak jobbat találhatsz!

2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy én is tudom, hogy nem kéne együtt maradnom vele, de annyira imádom és nem bírom elhagyni. :s
2013. júl. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!