Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A párom elhagyott 1 hónapja (5 éve voltunk együtt), sokat veszekedtünk, utólag beláttam, sokszor az én hibámból. Tudom, h. ő a nagy Ő. Van még vajon esélyem nála? Én keressem őt, vagy várjak bizakodóan hátha ő jelentkezik? F/28

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, esély, hiba, bizakodás

2013. júl. 19. 16:09  Privát üzenet  

A válaszok
Cyklon nevű felhasználó válasza:

Elbactad,nem kicsit,nagyon :D Ha szeret,megbocsájt,ha nem,akkor meg lépj tovább. De mivel már 1 hónapja semmi,keress mást :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. júl. 19. 16:11 Privát üzenet

erre mondják előbb gondolkozzál, utána cselekedj, ez jó lecke volt

nem keresett, nem is fog, neki nem Te vagy az a személy aki kell, hiszen beláttad, hogy hibás voltál, amúgy egy próbát megér, legalább fogod tudni a választ N

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. júl. 19. 16:15 Privát üzenet
teperj ezerrel, én azt mondom

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. júl. 19. 16:21 Privát üzenet
legalább a következő kapcsolatodat nem fogok elbszni

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. júl. 19. 16:33 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
zoliba' nevű felhasználó válasza:

gyorsan tudd meg a választ,ne húzd az időt van ám még sok nagy ő a világon. Am ha egy 5 éves kapcsolat tönkremegy a ti korotokban,az általában leves.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. júl. 19. 16:37 Privát üzenet
Keresd meg, mert ő nem fog jelentkezni. Lehet, hogy elküld, de egy utolsó próbálkozást megér a dolog.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. júl. 19. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt mondta, h. ne keressem 6 hónapig legalább. Nehéz, de ha igazán szerettem (szeretem, most is szerelemmel),megteszem, még ha a szívem bele is szakad. :(.

# 7/7Időpont 2013. júl. 20. 18:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nem vagytok együtt néhány napot a szerelmeddel, tudod napközben, hogy mikor merre jár, vagy este utólag megbeszélitek, hogy kinek milyen napa volt?
Ha visszaküldök parfümöt az Avonnak, amivel együtt 5000Ft volt a rendelésem akkor utólag ki kell fizetnem a postát, mivel 5000Ft alattivá válik az elküldött küldemény?
Ma együtt voltunk a barátnőmmel. Mikor végeztünk, a sumi teljesen rajtam, nem is szakadt ki, mert utolag megnéztük, mégis fehér nyúlánkos anyag volt a gumi külsején....
Nemrég kezdtem el szedni a Jangee tablettát, de az első héten 2-is elfelejtettem bevenni, vagyis bevettem, csak utólag. A párommal nem voltunk együtt előtte, szóval terhes nem...
Mit tegyek? Lány vagyok és összezavarodott. Elcsábított egy barátnőm, párkapcsolatban vagyok, de megkívántuk egymást. A pasim ránk nyitott. Utólag kiderült, hogy ők ketten együtt...
Mit csináljak, hogy teljesen kizárjam az exemet a mostani életemből? ,5évig voltunk együtt az exem, nagyon sokszor megcsalt mint utólag kiderült! A mostani barátommal 2hónapja...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!