Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok. Hagyjam el?

Figyelt kérdés
A barátomnak régebben voltak öngyilkossági kísérletei, sűrűn tett kárt önmagában (vagdosta magát) folyamatos dühkitörései vannak, amiknek egy idő után én is az áldozatává válltam, olyannyira, hogy egy alkalommal meg is ütött... folyamatosan ordít velem, sokszor ok nélkül, és rengetegszer nem látja be, hogy ez nem normális. Biztos vagyok benne, hogy van valami pszichés problémája, emiatt lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem tehet róla, nem tudok rá haragudni. Nagyon nagyon szeretem, évek óta együtt vagyunk, és egyre rosszabb, de sajnos semmit nem tudok vele megbeszélni, nem hajlandó rá. Iszonyatos fájdalmat érzek, amikor agresszív velem, sérteget, de szerinte az én hibám, mert túlérzékeny vagyok. Már belefáradtam, nem hiszem, hogy változna magától, ha csak nem kér segítséget. Kitartsak mellette, és beszéljem rá a kezelésre? Igazából meg sem mertem neki említeni, mert tudom, hogy rettenetesen kiakadna, de én ezt így nem bírom, egyszerűen lelki nyomorék leszek mellette én.

2013. júl. 23. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen említsd meg, ha nem, lépj le! Nincs más lehetőség, ha kicsit is gondolsz magadra.
2013. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nem akarja nem tudsz vele mit tenni!a kezelés jó ötlet lenne , de ha nem fogadja el nem túl jó!

sajnos ez így nem egy egészséges kapcsolat! szerintem gondold át!

2013. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thom12 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
22/L és 24/F
2013. júl. 23. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már a te hibád legyen mikor agresszív és sérteget!! Ha nem lesz hajlandó kezelésekre járni mindig ez fog menni és mindig rajtad fogja levezetni, így nem csak az saját,hanem a te életedet is tönkre fogja tenni! Beszélj vele és ha nem mész semmire muszály leszel ott hagyni. Ha csak nem akarsz lelki nyomorék lenni...
2013. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki h kezeltesse magát különben elhagyod mert ezt már nem bírod tovább.
2013. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a kezelést szart sem ér. Még bolondabb lesz tőle, mert nem ismeri el hogy szüksége van rá, ezért kézzel-lábbal ellene fog dolgozni, merthogy ő nem elmebeteg és miért kényszeríted ilyesmire. Az ilyen embertől menekülni kell amíg lehet. Nagyapám, apám és a bátyám is ilyenek voltak, tönkretették az egész család életét és soha nem fogom kiheverni amit ott tapasztaltam. Menekülj, nem viccből mondom, lelki nyomorék lesz belőle, de ha nincs szerencsét még testi is.
2013. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*belőled

*testi

2013. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

akarom mondani

*szerencséd

-.-

2013. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden válaszolónak, nem ment bele a kezelésbe, azt mondja, nincs szüksége ilyen szarokra, de azt látja, hogy problémás, de ő MINDIG IS ILYEN VOLT, és akkor így ennyivel el is intézte.
2013. júl. 24. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!