Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy könnyen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy könnyen el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés

A párommal majdnem 1 éve jöttünk össze, de most, mint derült égből villámcsapás, egyszerűen egyik pillanatról a másikra kidobott. Az elmúlt időszakban - többnyire miattam - sokat veszekedtünk, de szerintem nem nagy dolgokon. Sajnos, véleményem szerint, nehezen tudta elfogadni, hogy egyszerre járok iskolába és dolgozok sokat. Ennek ellenére azért hétköznap is igyekeztem foglalkozni vele. Meg volt győződve arról is, hogy nem illünk össze. Viszont akkor marad a kérdés, hogy miért csak 1 év, és nem 1 hónap után szakított velem. A legutolsó hosszabb beszélgetésünk alkalmával is valamilyen vitahelyzet alakult ki, és rám is csapta a telefont. Elkövettem azt a hibát, hogy megvártam, míg ő keres engem, és így 3 hétig nem is beszéltünk. Ma felhívtam, mivel már nagyon hiányzott nekem, de közölte, hogy már nem szeret és látni sem akar többé. Ez annyira keményen érintett engem (mert még mindig nagyon szeretem őt), hogy most jócskán össze vagyok törve. Gyakorlatilag nem is bírtam dolgozni a mai nap. Kérleltem, hogy legalább adjon egy második esélyt, de teljes mértékben elutasított. Döbbenet, hogy ezt szemrebbenés nélkül meg tudta lépni, csupán néhány tisztázatlan félreértés miatt. Nektek is volt már hasonló szakításotok? Milyen "recepteket" ismertek, milyen módon megy könnyen a feledés?


23 F



2013. júl. 24. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnálom, de nem vetted észre ő nem szeretett annyira, Re jobban szeretted, az időhiány zavarta,

az idő fog segíteni ill. menjél a haverokkal szórakozni, aztán elmúlik, sajnálom

2013. júl. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Meg volt győződve arról is, hogy nem illünk össze. Viszont akkor marad a kérdés, hogy miért csak 1 év, és nem 1 hónap után szakított velem."


1 hónap alatt semmi sem derül ki a másikról... legalábbis a hibák elhalványulnak. Az én párom 3 év után is okoz meglepetéseket. Az emberek folyamatosan változnak, ahogy az érzések is. Szerintem ha "gyászolni" van kedved, akkor azt tedd, ha bulizni, akkor azt. Ami jól esik. De egyiket se vidd túlzásba. Idővel elmúlik és jön egy olyan, akit megérdemelsz. :) Fel a fejjel!

20/L

2013. júl. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt ilyen szakításom igen, rettentően nehéz volt túllépni kb 7 hónapig sirattam pedig nem érdemli meg aki így kitöröl az életéből főleg nevetséges 3 hét után az sosem szeretett igazán. de nekem pont ettől lett könnyebb
2013. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj sokat társaságba, ne legyél egyedül. Foglald el magad és ne unatkozz otthon. Csinálj programot, hívd el a barátaid, élvezd az életed és légy boldog.
2013. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1


Az első 3 hónapban olyan sokat voltunk együtt, hogy szinte már teljesen összeállt a kép egymásról. Egyébként tegnap azt is elmondta, hogy már karácsony környékén kiábrándult belőlem. Ha pedig valaki korrekt, akkor nem szórakozik a másik emberrel ilyen hosszú időn (rég volt karácsony) keresztül.


Reggel felkelés után sokat gondolkoztam, és rájöttem, hogy valójában sosem szeretett igazán. Sok apró megnyilvánulás utalt erre. Amikor a közös jövőnket terveztük, akkor is csak az ő elképzeléseit tartotta szem előtt, az enyémek nem számítottak. Tegnap a telefonban azt is mondta, hogy nem haragszik meg rám, ha közben találtam valaki mást. Azt hiszem, ezeknek a tudatában könnyebb lesz elfelejtenem őt.

2013. júl. 24. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!