Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés
2 éve 3 hónapja voltunk együtt mindent nekiadtam vele volt az első csók és ő vette el a szüzességemet..azt hittem örökké együtt leszünk, de most vége kedden szakítottunk ő tegnap (csütörtök) egy másik lánnyal van akit már ezek elött is gyülöltem (és mindent ugy csinál vele h én lássam)..azt mondja h ő megtudja adni azt amit én nemtudok neki ..nem tudok rajta túlesni, én mindent feláldoztam érte ..az éltem és a barátaimat ..probáltam mindent megtenni h jó legyek neki de mégse..ő volt az első szerelmem és most nemtudom hogyan tovább :(

2013. júl. 26. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy más.
2013. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehát már túl is élted, ha tegnap volt.

Amúgy csak az idő segíthet.

2013. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Tudom, hogy fáj. A szakítás egy kicsi halál... de attól még a dolgok tovább mennek. Öröm se lesz kevesebb a világban. A gond csak az, hogy benne testesült meg sok dolog, amit szeretsz és ami lelkesít. Most az a kérdés, mihez kezdj, miután erre alapoztad a jövődet és kicsúszott alólad a talaj. Ne aggódj, már sokan túlélték ezt az állapotot. Én is. De ne feledd, az élet áramlik tovább. És ez az áramlat eljuttat egy csomó örömhöz. Ne kapaszkodj a múltba, ereszd el a kötelékeidet és hagyd magad továbbsodródni. Így is úgy is megtörténik a dolog... minél előbb engeded el, annál könnyebb. Az örömöt bárhol megtalálod :).
2013. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni, le kell nyelni a gombócot és búfelejtő gyanánt bepasizni :) Ennyi.
2013. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Amikor velem szakított az első barátom én sem tudtam, hogy hogyan éljem túl. Folyton eszembe jutott és sokszor sírtam. Tényleg csak az idő múlásával múlik el a fájdalom vagy akkor, ha találsz valaki mást. Abból amit írtál róla, nekem az esik le, hogy egy tapló. Hidd el, jobbat érdemelsz és amikor már a következő, tényleg iaz szerelmed karjaiban leszel magasról fogsz tenni az egészre és csak egy szép emlék marad.
2013. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg, az ismerőseid nevében is kérlek, hogy ne posztold tele a facebookot sz*r szakítós idézetekkel, mint ahogy azt általában ilyenkor szokták a lányok, mert halál idegesítő.


Amúgy meg idővel jobb lesz, nem tudsz mit csinálni.

2013. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyi szokott segíteni,hogy megszakítok mindenféle kapcsolatot (facebook tiltás stb),nem nagyon vagyok otthon, elfoglalom magam meg ilyenek.Persze első időszak tényleg nagyon rossz,de hát ez van.Nincs orvosság
2013. júl. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki túléli, teis túlfogod...az ha bőgsz miatta egész nap nem változtat semmin, inkább csinálj valami értelmeset, és 2-3 év múlva röhögj az egészen egy jót..
2013. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat megnyugtató h már másnak is sikerült továbblépni így van még remény..és a fecbookomon nem fog semmi ilyesmi megjelenni mert engem is rettentően idegesítenek ezek a dolgok
2013. júl. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!