Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párkapcsolat vagy "karrier"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat vagy "karrier"?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom terveztük, h kimegyünk külföldre, de szétmentünk. Én ettől függetlenül menni szerettem volna, tervezgettem meg minden, de akk megismertem egy srácot, teltek a hetek 1-re jobb vt vele, összejöttünk, tudja az első perctől kezdve h én már nagyon mennék kifele, neki van állandó munkahelye, de elég gáz, alig keres valamit. Ettől függetlenül nem él szarul, mert nem ad haza, vagy nagyon minimálisat (szülökkel él) rendszeresen tud félretenni pénzt. Nekem hol van munkám hol nincs. Most közmunkán dolgozok. Előtte egy magáncégnél voltam az jó volt, akkor nyugis volt itthon az élet, nem költekeztem nagyon, félretenni is tudtam, de elküldtek, mert lejárt a támogatásom. A közmunka alig fizet, de jobb mint a semmi, ennek a melónak aug 31-gyel vége, és már nagyon rajta vagyok, h a síszezonra ki kéne menni ausztriába, utána tavasztól őszig görögbe vagy ilyesmi. A lényeg, h a barátom nem nagyon akar, de nem mondja ki konkrétan. Ha beszélünk róla úgy tesz, mint aki benne van a dologban, ha konkrétan mutatok neki álláshirdetéseket h ez az jo lenne, akkor szinte meg se hallja, nem reagál rá. Szerintem ő most is tudja h később se fog kijönni, de nem akar veszekedni és nem mondja, viszont nekem itt nincs semmilyen jövöm, 50 évesen is élhetek majd anyámmal, vagy munkanélküli leszek, vagy csak alkalmi munkáim lesznek, ha anyámmal lesz vmi itthagyja nekem a hitelt, utálok itt élni, gyűlölöm az országot és jó lenne önállósodni is, szülőmentesen élni. Nem tudom, h szakitsak e most és h van meló húzzak kifele, vagy keressek melót és ha tényleg nem jön a barátom velem, csak akkor szakitsak, vagy nem tom mit csináljak. Itt annyi pénzünk sincs h összeköltözzünk, pedig van neki egy lakása ami üresen áll :/ az a baj engem az is zavar h így sincs pénzem sok mindenre amire havi szinten szeretnék költeni és fontos lenne, de ááá hagyjuk. Mit csináljak? Külföld és pénzkereseti lehetőség vagy csóróság itthon párkapcsolatban?

2013. júl. 27. 15:20
 1/8 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%

Boldogság.


Szerintem beszéld meg vele normálisan, hogy most akkor mi lesz, mert hát leírtad, hogy neked ez az ország nem pálya. Én tudom mit érzel, mert én is kb. így vagyok, csak én Londonba fogok ki (pontosabban vissza) menni. Mondjuk én épp ezért nem is keresek párkapcsolatot. Legfeljebb akkor maradnék itt, ha közben találnék valakit, akire úgy tekintek, hogy ő életem szerelme. Nagyon el kéne csavarni a fejemet, na.

2013. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neki is nagyon el kellett volna csavarni a fejét, h gondolkodás nélkül azt mondja h jön velem!
2013. júl. 27. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
karrier, mert a szerelem elmúlik, egy idő után minden elb*szódik, és ha emiatt dobom a munkát, akkor ott leszek a nagy büdös semmiben..
2013. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A karrier is elmúlhat, aztán ott leszel a nagy büdös semmiben... egyedül.
2013. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól megépited, nem múlik el. Ha vannak jó képesítéseid, meg nyelvvizsgáid, akkor be tudod biztositani magad.
2013. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, úgy nézd...szóval én a karriert választanám.


A szerelem elmúlik.


17/L

2013. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatoskám, majd 10-15 év múlva térjünk vissza rá. Amikor már elváltál vagy éppen a kutya se kíváncsi rád.
2013. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3-asnak 4-esnek is igaza van. Tényleg nem tom mi lenne munka meg pénz nélkül, ha aztán a pasim is elhagy. Én pont azt szeretném, h bármikor oda kerülök h egyedül vagyok meg tudjak állni a lábamon minden téren. Soha nem akartam függni egyik páromtól sem anyagilag. Mindig mindent meg tudtam venni magamnak. viszont a karrier.. ugy érzem amikor van pasim, h egyedül jobban haladnék a céljaim felé... előző barátomnál is ezt éreztem.. 5-ösnek üzenem, h az angol középfokú szóbelim megvan, de a szakmáimmal csak kint tudnék boldogulni :-/ Alapból nem voltam sose olyan h inkább a karrier mint a párom vagy a család... Sok csajt ismerek aki nem akar gyereket/családot mert a karrier fontos nekik, én nem vagyok ilyen :/
2013. júl. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!