Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak a fiúmmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a fiúmmal? Szerintem szakítanom kéne vele, de fogalmam sincs, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiúm, de nem való hozzám. Nagyon idős hozzám, és itthon nem mondtam el, abból semmi jó nem sülne ki, szóval titkolóznom kell, és hazudnom hogy kivel találkozom, ami elég rosszul érint. De közben aranyos fiú, meg minden, és nem járunk rég óta, kb. 3 hete, de nem is tudom, hogy járunk-e egyáltalán, mert egy csókkal kezdődött a dolog. De nem vagyok belé szerelmes, és az a baj, hogy kb 5 hete ismerem, és ugye jobb lett volna, ha ismerem, barátok vagyunk, stb... Szakítanom kéne vele, igaz? Nem akarom szívatni, ezért gondoltam megbeszélhetném vele a dolgot. De gondoltam, hogyha most véget vetek ennek, lehet, meg fogom bánni. De közben lehet, hogyha várok, jobb lesz, de nem tudom. A találkozások is neccesek, és ha suli lesz, nem lehetünk nagyon együtt, mert nem akarom, hogy kiderüljön a dolog. Hogy kérdezzem meg tőle, hogy mi legyen? Hogy kell egyáltalán szakítani? Ő az első 'fiúm' vagy nem is tudom. Nagyon össze vagyok zavarodva. Szerintetek mit csináljak?

2013. aug. 27. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős hogy ennyire "gáz" a dolog? Illetve mennyi vagy te?
2013. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mennyivel idosebb a fiu nalad? Te mennyi idos vagy? El kene mondanod otthon a szuleidnek, es meglatod ok hogy reagalnak ra. Lehet engednek ezt a kapcsolatot. Es akkor tudnatok rendesen talalkozni, nem kene azon izgulni hogy lebuktok, es akkor lehet jobb lenne a kapcsolatotok. De ha viszont nem szereted, ulj le a fiuval, mond el neki mit erzel, hogy nem vagy biztos az erzeseidben, es hogy nem szeretned igy folytatni.
2013. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts vele

nem jó ha mindig titkolózni és hazudozni kell miatta, nem is fogtok tudni rendesen találkozni...

nem hinném hogy ebből normális, komoly kapcsolat lenne

mivel még nem is szereted, könnyebb lesz kilépni belőle, tedd meg minél hamarabb

2013. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem jártok nem is tudsz vele szakittani.ha nem hozzád valo akkor minek erőltetni.azért mert kedves?a többi is lehet az.otthon meg nem is engednék lehet akkor meg minek ez az egész.
2013. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ne ítéljetek el. én 15 vagyok, ő 19. de letagadhatna 2-3 évet. szóval szerintetek ez így jó? vagy nem jó? ma találkozom vele, és beszélni szeretnék vele mindenképp, de nem tudom, hogy kérdezzem meg, hogy mi van igazából. vagy mit mondjak neki?
2013. aug. 28. 08:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Most kell szakítanod vele ,mert nem vagy tisztába saját érzelmeiddel és az idő az pedig megy. minden nappal erősödik a kötelék és a ha sokáig vársz a szakítással ,annál nagyobb fájdalmat fogsz okozni neki. ülj le egy csendes sarokba és sorakoztasd fel azokat az érveket ami a kapcsolatotok mellett szól és azt is ami a szakítás mellett! amelyik eredmény kijön ,teljes szívből és komolysággal kezdj bele! az már eleve rossz ómen,ha szégyenled őt!
2013. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem kerdezd meg a fiutol hogy o mit erez irantad, es gondolkodj el azon hogy te mit erzel, mert ha nem szereted nioncs ertelme. De ez a 4ev korkulombseg nem sok. Koztem es a parom kozott 11ev van en most vagyok 22, 4 eve vagyunk egyutt es 1 eve hazasodtunk ossze. Azota nekunk mar szuletett egy gyonyoru kisfiunk. Ezt csak azert irtam le hogy lasd nem a korkulombseg szamit. Ha csak azmiatt szeretnel szakitani, de kozben szereted, akkor az nagy butasag lenne.
2013. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkitől a válaszokat nagyon hasznosak voltak. Megbeszéltük a dolgot, és barátokként váltunk el...
2013. aug. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!