Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal már lassan 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már lassan 3 hónapja együtt vagyunk . De sajnos csak távkapcsolat az egész . Nem tudom mit csináljak mert így tönkre fog menni a kapcsolat ha keveset látjuk egymást. Szerintetek szakítsak vagy maradjon így?

Figyelt kérdés
Ja és találkoztunk már:))) És ha el kellene hagynomabba belehalnék..... nagyon szeretem :((

2013. aug. 28. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Belehalnál? Nosza, akkor szakíts.
2013. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen távkapcsolatokat sose értettem,hiszen ha két ember szereti egymást akkor együtt van szinte mindennap.Mi van az érzelmekkel a szexualitással így?
2013. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Te magad írtad, hogy "belehalnál" abba, ha el kellene hagynod... akkor miért gondolkozol ezen? :)
2013. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy,hogy ekkora a táv.
2013. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg szeretem deh nekem olyan emberre van szükségem aki ott van mellettem minden nap és .... és ha találkozunk havi 2x az nekem kevés ..... SZóval nem tudom mit tegyek... :'(
2013. aug. 28. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
*mekkora
2013. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vonattal kb. 2-3 óra :(
2013. aug. 28. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
az nem táv! én van, hogy 4 órákat utazok a páromhoz de sokszor megoldjuk úgy h egyszerre indulunk busszal, és mindketten egy helyen szállunk le, így csak fél távot kell mennie mindkettőnknek. Ha tényleg szereted akkor megoldod.
2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!