Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez milyen szakítás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szakítás lenne?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk válaszát várom, de lányok is válaszolhatnak, ha van ilyesmi tapasztalatuk!:)

Az a helyzet, h a barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, kicsit gyorsan indult a kapcsolat, nagyon elsiettük a dolgokat, hamarabb elkezdődött, mint h jobban megismertük volna egymást. Azóta rájöttem h az érdeklődési körünk egyáltalán nem egyezik és nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon, plusz néha eléggé megbánt (persze nem szándékosan, de az a baj h nem veszi észre h milyen rosszul esik nekem) pl sokszor tesz megjegyzéseket az alakomra, ami szerintem egyébként átlagos.

Felmerült bennem h szakíthatnék vele úgy h azt mondom van valaki más, de ezzel az a bökkenő, h sok közös barátunk van és szerintem megrontaná a kapcsolatomat velük, ha úgy tudnák megcsaltam őt. Illetve nem haragszom a barátomra, hiszen nem tehet róla h nem illünk össze így nem szeretném megbántani őt.

Ezért is gondoltam rá h elmondom neki az igazat, h nem vagyunk egy hullámhosszon és nem hiszem h ez működni fog.

Lehet h ez lány-logika, de úgy gondoltam az őszinteség a legjobb, de nem tudom , h egy fiú h gondolja. Lehet h egy kegyes hazugság jobb lenne?

Nektek h esne egy ilyen szakítás?

Milyen más módon szakíthatnék még vele?

Kérlek segítsetek!! Köszönöm!:))

(Ja és légyszi ne írjatok ismerkedős priviket, h ha már úgyis szakítok, mert nem ismerkedek itt!)

18L



2013. szept. 1. 01:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Most látom h picit hosszú lett, de azért remélem lesznek akik végig olvassák :)
2013. szept. 1. 01:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Alapvető dolognak tartom az őszinteséget. Azzal a szöveggel meg nem szakítanék, hogy van más, mert összetörném lelkileg. (még akkor se, ha tényleg van, akkor már inkább mondom azt, hogy elmúlt a szerelem, és kész)

Szóval szerintem korrekt.

2013. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mi a szitu és ne hazudj. Mindenki máshogy reagál a szakításra, de én őszinteség párti vagyok.

19F

2013. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt mondanád, hogy megcsaltad az elég szarul esne neki. 17/f
2013. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
18/f ! Engem barátnőm úgy padlóra küldőt mert megcsalt hogy pszichológushoz kell járnom..Légy őszinte ne kövesd el azt a hibát amit az én exem!Mert ő hazudott nekem és tagadta a dolgokat! Ha fáj is jobb az igazságot hallani mint a sok félre dumálást! Vid el sétálni és beszéld meg vele! :)
2013. szept. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
dejó, h ti is így gondoljátok :) kicsit félek azért h h adom majd elő. nincs valami jótanács h hogyan csináljam?
2013. szept. 1. 01:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki az igazat
2013. szept. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5.: sajnálom :( én nem szeretnék ilyet csinálni vele, néha kicsit bunkó, de nem szándékosan, nem szeretném megbántani, ezért is olyan nehéz :/
2013. szept. 1. 01:28
 9/10 anonim ***** válasza:

a legjobb az lenne ha az igazat mondanád, mert


1. ha azt mondod van más, akkor magadból csinálnál hülyét

2. sosem tanulna a hibájából

3. később lehet megbánnád, hogy kamuztál

4. nem akarsz neki fájdalmat okozni

2013. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább légy őszinte.

Ha ilyet hazudnál,akkor emiatt mégegy ember születne,aki előítéletekkel van minden nő iránt.

+ én szeretném tudni a valódi indokot is,a helyében.

2013. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!