Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van, mikor érdemes újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, mikor érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy szakítás utáni újrakezdés,mennyire ratyi. De van mikor meg lehet bocsátani, van hogy visszatér a másik iránti bizalom és hatalmas szerelem?

2013. szept. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az úgy szerintem már nem kóser...
2013. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekelne...
2013. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem hiszek az újrakezdésben.
2013. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt én úgytudnám elképzelni, hogy sok-sok év után, egy másik életszakaszban összefutva lehet rá esély, hogy működjön a kapcsolat.

Persze az elválás körülményeitől is függ. Előző előtti barátnőmet ha fizetnének sem fogadnám vissza 10 év múlva sem, mivel ordenáré módon átvert anélkül, hogy okot adtam volna rá. (Hozzáteszem a srác aki miatt elhagyott, és aki miatt 1,5 hónapon keresztül hülyének nézett, később megpofozta párszor, szóval van igazság a Földön :D:D)

Viszont mondjuk életem első komolyabb barátnőjével ha mondjuk véletlenül találkoznánk és egymásra hangolódnánk megint, akkor nem látnám akadályát az újrakezdésnek. Akkor voltam én 18 éves, ő meg 15, most 26 vagyok. Gyerekek voltunk mindketten, azóta rengeteget változtunk. Adott esetben esélyt adnék neki mindenképpen, mert nagyon dögös lány volt, és gondolom gyönyörű nővé cseperedett közben :D Persze nem csak ezért, nyilván :)

2013. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyedul en gondolom ugy ezen a foldon hogy az ujrakezdes az egy jo dolog? az nem ratyi dolog sot...
2013. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!