Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen üresnek érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen üresnek érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal és azóta nagyon rosszul vagyok. Teljesen üresnek érzem magam, és magányosnak. Pedig vannak barátaim, barátnőim, még is annyira egyedül érzem magam. Fogalmam sincs mit tegyek, mert már eltelt jó pár hónap, és már annyiszor elhatároztam, hogy nem sírok, erős leszek és tovább lépek, és mégis még mindig ugyanott tartok:( Nem tudok boldog lenni, egyszerűen nem megy :( Felemészt a szomorúság:'( Annyira hiányzik :'(

2013. szept. 3. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni. Ezt csak az idő gyógyítja meg.
2013. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
foglald le magad
2013. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Flörtölj, engedj közel magadhoz másokat és meglásd, hogy egyre jobban múlni fog az érzés és lesz élet nélküle is. :)
2013. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de már egész sok idő eltelt, és még mindig ugyanott tartok. és flörtölnék én ha lenne kivel, de nincs kivel. így pedig mindig a volt barátomnál lyukadok ki:(
2013. szept. 3. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom:

Ha tényleg nagyon szerelmes voltál/vagy belé, az idő nem fog segíteni. Nekem ez a 9. év hogy nem tudok elfelejteni valakit és még mindig ugyanúgy szeretem mint régen, ha nem jobban.

Itt tényleg az a megoldás ha "jön a helyére valaki". Aki elfeledteti őt.

2013. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon biztató..mindennél jobban szeretem még most is..és irtóan szenvedek:( annyira szeretném visszakapni :'(
2013. szept. 3. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Segít az idő, ha sokat jársz társaságba, ismerkedsz, és egyáltalán nem tartod a kapcsolatot az exeddel, és elkerülöd jó messzire!!! ez is tapasztalat. 6 évet sikerült lezárnom így. és most újra boldog vagyok! :)

kitartás :)

2013. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a megoldás.

mielőtt elítéled csináld!!!!!!

olvasd a bibliát! (értelemmel)

teljesen elvonja a figyelmedet a kínjaidról és még új értelmet is ad az életednek. (komoly)

2013. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!