Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva találkozok a barátommal, akivel már egy éve együtt vagyok. Úgy érzem, hogy már egyáltalán nem szeretem, minden kis hibája idegesít, szerintem ő sem szeret, mert volt már rá példa, hogy le-kur-vá-zott, csak azért, mert nem tudtam felhívni a megbeszélt időpontban, tehát a tisztelet már részéről nincs is meg. A lényeg az, hogy szakítani szeretnék, de félek, hogy utána nagyon rosszul fogom érezni magam, és nem fogok találni mást. Jól teszem ha szakítok? Barátnőmék azt tanácsolták, hogy még mindig jobb egy döcögősen működő kapcsolatban, mint egyedül.

2013. szept. 4. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott.
2013. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Nem mondod :D ***** válasza:
Szakítás a megoldás.
2013. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
fordítva: mindig jobb egyedül mint egy sz.ar kapcsolatban!
2013. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Didiiayer ***** válasza:
88%
Most akkor csak azért maradnál vele, hogy ne legyél egyedül? Én a helyedben biztos, hogy szakítanék.
2013. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Van amikor jó vele, és nagyon hozzászoktam, hogy a hétvégéket együtt töltjük...de érzem, hogy ennek nincs jövője...az egyetlen baj az, hogy utálok egyedül lenni:(

Felpontoztam minden válaszolót:)

2013. szept. 4. 21:24
 6/17 anonim ***** válasza:

és miért keseregni hogy egyedül vagy? na és akkor mi van? nézd a jó oldalát:

- megismerhetsz egy 100 jobb társat/partner

- nem kell a mostan hülyeségeit eltűrni

- nem kell hozzá alkalmazkodni, szabadon jöhetsz mehetsz

- új társaság uj emberek megismerése


nem kell keseregni, egyedül nem maradsz, a barátnőid meg betoji sz.ar alakok hogy ebbe a helyzetbe még benne is tartanának.


Maradjanak Ők egy olyan emberrel aki leri.bancozza Őket!

2013. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Talán beszéljétek meg. soha nem jó az egyoldalú szakítás, csak rossz érzés marad.

Beszéljétek meg EGYÜTT, hogy kinek mi a nem jó és, ha úgy döntötök, hogy vége akkor puszi-puszi és ki-ki a maga útján.

2013. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Nem mondod :D ***** válasza:
79%
Nem vagyok egy nagy szépség, ezért foglalkoztat az egyedül maradok kérdés.
2013. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nem mondod :D ***** válasza:
79%
Legalábbis, amikor én így voltam. Csak én elkövettem azt a hibát, hogy vele maradtam, a végén meg is csalt:( Szakíts:) Egyedül biztosan nem maradsz:)
2013. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Arcra én sem vagyok szép, de az alakom kompenzálja a dolgokat. Nem vagyok önbizalom hiányos, csak attól félek, hogy már nem fog kelleni senki, vagy mindenkiben őt fogom látni. Amikor az első barátommal szakítottam, akkor is ez volt. Köszönöm a válaszokat! A legjobb barátnőm azt mondta, hogy ne dobjam ki, mert ez a srác az a fajta, aki sosem csal meg. Viszont hiába hűséges, ha nem tesz boldoggá, nem? Vagy túlkomplikálom?
2013. szept. 4. 21:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!