Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm smsben szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm smsben szakított velem. Eljutottunk odáig, hogy megbeszéljünk mindent, és kiderült, hogy amikor szünetet tartottunk lefeküdt az egyik ismerősömmel. Sőt, több intim dologban is hazudott. Mit tegyek? Adjak neki még esélyt?

Figyelt kérdés

A barátnőm smsben szakított velem. Eljutottunk odáig, hogy megbeszéljünk mindent, és kiderült, hogy amikor szünetet tartottunk lefeküdt az egyik ismerősömmel. Sőt, több intim dologban is hazudott, mint például én voltam neki az első...

Ami igazán zavar az, hogy együtt voltunk 4 évet, ő smsben szakít, és még mindig jóban van azzal gec**vel , akit említettem. Sőt, most vissza akar menni fősulira...

Mit tegyek? Adjak neki még esélyt?



2013. szept. 8. 03:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ne
2013. szept. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Balanus_concavus ***** válasza:
Szerintem ne, itt már nagyon hiányzik a bizalom és a tisztelet is.
2013. szept. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezek után még elgondolkodsz rajta? :o wow..

De szerintem ne..

2013. szept. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem egy működő kapcsolat. Ne is pazarolj rá több időt szerintem.
2013. szept. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Légy férfi!!! Van más nő is!
2013. szept. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

én is így gondolom, de már nagyon "megszerettem" a csajom... kis rib a.n .c, de akkor is ő az életem része... -.- h*** kur- va megbántott, enyhén szólva is, de ... á gyökér vagyok

Győzzetek meg, hogy nehogy összejöjjek vele mert ...

2013. szept. 8. 03:22
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak győzködni. Ha te nem látod be magadtól, hogy ennek nincs jövője, akkor majd később megtanulod a saját bőrödön.
2013. szept. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy miert fekudt le massal amig szuneteltetek csak o tudja. es hogy mi,hen a kapcsolatotok es mit nyujtatok egymasnak szinten csak ti tudjatok. Ezt meg kell beszelni oszinten, tisztelettel, es ha ugy erzitek hogy egymasrs van szuksegetek meg akkor meg kell oldani a problemakat, es ha nem akkor a szakitas termeszetesen fog majd jonni.
2013. szept. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az sms-ben szakítás 4 év után nagyon durva.


De miért baj, ha visszamegy a fősulira? Ez pozitív dolog.

2013. szept. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát ne is... nekem egyszer volt egy csajom, aki megcsalt, majd megpróbálta az én hibámnak beállitani... Tepertem, összejöttünk egy estére nála, és dugás után odadobtam egy 50 centest "ennyit érsz" kijelentéssel. Kövezzetek meg, tudom, hogy bunnkó vagyok... de ő meg egy büdös K
2013. szept. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!