Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Butaság lenne emiatt elhagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne emiatt elhagyni?

Figyelt kérdés
Nem akarom látni, ahogy tönkreteszi magát. És ha változtatna is.. vagy segít, vagy nem, és nem akarom látni, ahogy meghaĺ.

2013. szept. 24. 08:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29 évesen saját magának kellene hogy legyen annyi esze, hogy odafigyel az egészségére. Elfelejti bevenni a gyógyszert? Az nagy felelőtlenség, és az ő baja. Iszik? Elég nagy hülye. Saját magát teszi tönkre. Simán megérdemelné hogy otthagyd, pusztuljon el egyedül. Ha meg hajlandó odafigyelni magára, és törődni azzal hogy van akinek fontos, akkor meg segíts neki, de amíg nem hagyja, csináljon amit akar szerintem.
2013. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jaja! Hagyd el! Úgy kell azt. A párunkat a legnagyobb lelki mélyponton kakiban hagyni, azzal az indokkal, hogy "nem akarom látni, hogy tönkreteszi magát". Akkor ne nézd, menj, amerre látsz, hátha talál egy nálad jobb embert.
2013. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Arra nagy szüksége lenne, igen. Egy jobb emberre.
2013. szept. 24. 14:21
 14/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gerinctelen dolog lenne most elhagyni, és tudom, mit kellene tennem, de egyszerűen nem megy.

Amikor segíteni próbálnék, elutasít. A családja talán tudna hatni rá, bár valószínűbb, hogy ők is csak halálra aggódnák magukat. Kéne valaki, akire hallgat. Aki szereti. Akinek nem jut eszébe rossz pillanataiban, hogy bárcsak meghalna, amiért tönkretette magát miatta, holott egy hálátlan kutya.

2013. szept. 24. 14:42
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyja hogy segíts, akkor nehéz mit tenni. Legalább a gyerek miatt odafigyelhetne...


Talán túl korán álltatok össze, és jött a gyerek, még nem volt rá elég érett. Lehet tényleg szabadon kéne engedni, lehet azt békével is. Ha ez a gondja, és ez segítene rajta... De mindenképp beszélj vele a gondjairól, mert kéne hogy ennek oka legyen. Hátha akkor még az egész menthető.

2013. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja semmi olyan gondja nincs, ami rám tartozna. Innentől kezdve nincs mit megbeszélni, csak jól felb@ssza vele az agyamat
2013. szept. 25. 17:35
 17/19 anonim ***** válasza:
Itt akkor a kettőtök viszonyából adódóan van probléma. Először azt kellene rendbehozni, visszanyerni a bizalmat, támogatni és szeretni akkor talán elfogja a javaslataidat. Így nem tudsz rá hatni.
2013. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nekem van okom nem bízni benne, neki semmi oka nincs rá. Én igazán nem tehetek róla, hogy nem beszéli meg a gondjait velem, még annyit sem mond, hogy miért nem mondja el ha bármi baja van. Szeretem, és elhagynám, hogy találjon valakit, aki segíthet neki, de nem tudom, nem lökném-e még mélyebbre. Fiatalabb vagyok nála, talán az a gond, hatodikos korom óta ismer, ő akkor már évek óta dolgozott.
2013. szept. 25. 18:41
 19/19 A kérdező kommentje:
Épp írni akartam neki, erre megszólalt a rádióban a Listen to your heart :(
2013. szept. 28. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!