Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk egy ideje a párommal (1,5 éve). Már tervben van a közeli összeköltözés, baba. Erre nemrég megmondja, hogy nem oké a kapcsolatunk. Pedig eddig nem volt vele semmi gond, nagyon jól kijöttünk egymással.Szerinte ellaposodott, nem mutatom ki az érzéseimet, ami nem igaz, viszont annyiban elszólta magát, hogy még nem élte ki magát, bulizni akarna még. Már a fogamzásgátlót is abbahagyta a babaproject miatt, és ettől a hangulata nagyon ingadozó lett. Ez teljesen lesokkolt, hogy ő be akarja fejezni kettőnk között (jó, azt mondta, hogy gondolkodik még rajta...). Azt mondta, hogy ne keressem most pár napig, de őszintén szólva, nem tudom mit kéne tennem. 28 és 26 évesek vagyunk. Annyit kérnék, hogy csak komoly válaszokat adjatok, viccet, gúnyolódást mellőzzétek, így is magamba vagyok roskadva. Köszönöm

2013. szept. 25. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30 felett is sokan megőrülnek. 1,5 év kevés a gyerekhez, minimum 4 év kell!
2013. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk eddig együtt az igaz, de a babát csak 1 év múlva kezdenénk el, de az összeköltözés az mostanában lenne.
2013. szept. 25. 16:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Az is korai. Kb 3 évig tart a mély szerelem. A te nődnél eddig sem.
2013. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem lehet időben meghatározni. Ha megvannak az érzések akkor nem kell a 4 év. Nálunk ez eddig megvolt, abbahagyta a fogamzásgátlót , és fura lett. Volt, hogy csak szimplán sírós kedve volt. Remélem ez a dolog is főleg ennek tudható be :(
2013. szept. 25. 17:20
 15/17 anonim ***** válasza:

Bizony kell

3-4 év, mert programozottan addig tart a szerelem!


Az illatanyagok alapján történő vonzódást pedig megfordíthatja a fogamzásgátló elhagyása/szedése. Jobb orrú nőknél megundorodhatnak a férfitól (attól függ melyik fázisban jöttek össze).

2013. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vége lett...már nem szerelmes belém. Nemrég meg még a közös otthont terveztük. Most meg egyedül akar lenni, és menekülni akar más városba, más emberek közé...nem tudom megérteni.
2013. szept. 28. 14:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Így szokták csinálni. Főleg ha már kinéztek valaki vagy úgy érzik jut nekik jobb. Átéltem már párszor. Nem az ujjamból szoptam amit írok. 4 évig semmi!
2013. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!