Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A páromnak azt mondtam tartsun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak azt mondtam tartsunk szünetet de ő félreértette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak(24F) Azt mondtam hogy tartsunk szünetet mert nem igazán tudunk mostanság egymással lenni és amikor együtt vagyunk akkor is veszekszünk. Általában én keltem a feszültséget és éppen ezért akartam időt kérni mert atakarom gondolni a dolgokat és hogy tényleg szükségem vane rá és neki rám. Ő nagyon szeret engem és mindent feladta csak hogy velem legyen és nekem jo legyen. Viszont folyton csak veszekszünk és nem akarom h neki rosszul essen mert szeretem. Időt kértem(Fél évet) és hogy költözzünk külön addig.

Tudni kell rola h elég nyugodt ember és nehéz felbőszíteni. Amikor befejeztem ő felállt és megkérdezte, hogy szakitani akarok? Mondtam nem tudom. Időre van szükségem. Erre ő kiviharzott azt mondogatva hogy mindent megadott és ez sem elég. Meg hogy nem is szeretem már. Meg hogy biztos találtam valaki mást. Beült a kocsijába és azóta nem láttam :/ 2napja odavan Telefonját a szemem láttára vágta a fölhöz.. NEm tudtam elérni se családján se barátain keresztül. Aggodom érte...Szeretem de nem hiszi el, hogy csak neki akarok jot azért kértem ezt.(Nem akarok veszekedni)

Ált nyugodtan szokott vezetni de most agy porfelhőt hagyott maga után(kapart) és azt sem tudom merre mehetett. Abba az irányba nem is lakik senki akit ismerek, szoval szerintem csak elment valamerre találomra és nem érdekelte hova csak el innen...

Itt várom már miota semmi jelzés. Nem akartam ezt.

Nehéz felidegesiteni megbántani mert rettentő toleráns és megértő. Érett és nyugodt, nem felelőtlen. Viszont most nem is ismertem rá. Azthittem megérti majd.... :S

Mit tehetnék ha visszajön valaha?



2013. szept. 25. 21:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha valami hibát találtok sajnálom, de msot is sirok... :/
2013. szept. 25. 21:41
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

megérti? mégis mit? fél évre kilakoltatod, hogy utána vagy visszajöhet vagy nem. az élet nem ilyen.. ha valakit el tudsz engedni, ott nincs kérdés szereted-e vagy sem.

nálunk a barátom csinálta ezt, hogy 3 hónap múlva találkozunk és meglátjuk. mit?! mit gondoltok ti? beraktok egy szerelmes szívet a fiókba és kedvetekre előveszitek?

tudod, milyen nehéz nemet mondani, mert szereted a másikat, de büszkeségből csak azért se..

vicc. ilyen nincs, hogy szünet. később sem fogod szeretni.

2013. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de volt párommal is úgyan ez a helyzet volt..Szerettük,imádtuk egymást,de folyamatosan csak veszekedések voltak.Legtöbbször az én hibámból.Az pedig szerintem már rég rossz,hogy Te időt kérsz.A legtöbb időkérésből általában szakítás szokott lenni,ezért is bukott ki a párod gondolom.. :)Szerintem hagyd kicsit,hogy lenyugodjon.
2013. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hagyom nem tehetek mást...

De igazábol azt nem akarom hogy miattam baja essen. :/ A ház is az övé. Észrevettem rajta h rosszul viseli a veszekedéseket és ezért kértem.

Lehet betelt nála a pohár végleg...

A saját házába csak visszajön gondolom, den em vagyok benen biztos, hogy látni akar majd ha haza ér. Ha pedig elmegyek vissza szüleimhez akkor meg lehet az lenne a baj, hogy hazamegy és nem várja senkisem. Mármint ugy érezné h ilyen könnyen elengedtem.

Ha pedig ugy jön haza, hogy nem akar látni az meg az a baj.

Nem tudom mit tegyek. Szedelözködjek vagy várjam meg itt? :S

2013. szept. 25. 21:57
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő 24F én 20 N
2013. szept. 25. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd egy kicsit, had nyugodjon le és pár nap, hét elteltével keresd fel valahogyan és beszéljétek meg személyesen, ha lehet.

Viszont ha ő úgy érzi, mindent megtesz érted és neked ez sem elég, Sőt még el is küldöd, akkor nagyon is jogosan akadt ki és nem biztos hogy utána is olyan érdeklődéssel fog feléd fordulni. (Én is éltem már meg hasonlót....)

Próbálj meg picit visszavenni, mert sokkal jobban szeretik a kedves, szeretnivaló barátnőket a pasik! :)

2013. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz, viszont van még 1 fontos dolog. Maradjak és várjam itt az otthonában v szerintetek nem akarm ajd látni ?

Ti akarnátok látni a párotokat ezek után ?:S

2013. szept. 25. 22:14
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez a szünet dolog csak elméletben létezik. Ha kibírod nélküle fél évig(!) akkor már nem szereted. Mert ha még egy hetet kértél volna azt mondom, hogy oké(nem mondom, de tűrhetőbb). Szerintem itt már nem szeretet van, hanem csak megszokás. Ezen lehetne változtatni.

Azt írod, hogy miattad vannak a feszkók. Ha ezt tudod, akkor miért nem kontrollálod magad? Itt a megoldás nem az lett volna, hogy szünetet kérsz, hanem az, hogy amikor érzed, hogy valami miatt kezdesz ideges lenni, akkor vettél volna ki magadtól 10 msp szünetet, mély lélegzet, átgondolod, hogy mi is a baj, mit akarsz neki mondani, és ha 10 msp múlva is úgy érzed, hogy veszekednél, akkor inkább meg se szólalj, menj ki a teraszra, udvarra vagy másik szobába, ha cigizel szívj el egy cigit, nyugodj le, és kész. Nem hiszem, hogy a mindennapi életben olyan nagy traumák érnének, amik miatt állandóan idegeskedned kéne, meg nem hiszem, hogy párod olyan egetrengető hülyeséget csinálna minden nap, ami miatt veszekedni kéne.

Ha ennyire nem megy a párkapcsolat, akkor nem kell erőltetni, de hülyíteni sem a másikat, hogy szünetet kérsz...mert a szünet az esetek 95%-ában egyenlő a szakítással. Én is így reagálnék, ha a barátom szünetet kérne. Ha meg közölné, hogy lejárt a szünet még képen is törölném, és közölném vele, hogy nálam meg most kezdődik, és tart a haláláig kb.

Szerintem erre a kapcsolatra keresztet vethetsz.

A helyedben összepakolnám a cuccaimat menetre készen, de megvárnám barátomat, hogy beszéljük meg. Nem tudom, hogy te még mindig akarsz-e szünetet, de ha már nem, akkor mondd el neki, hogy ez a pár nap bőven elég volt szünetnek, és hogy nélküle nem tudsz élni bla,bla,bla, amit ilyenkor szokásos.

Vagy megbocsát vagy nem, de szerintem az utóbbi.

21/L

2013. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én maradnék a helyedben, akkor legalább elkaphatod rögtön és nem kell várni az alkalmat mire tudtok beszélni.

Szereted még? Akarsz tőle még valamit? Ez esetben én nem hagynám veszni.

2013. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Felkeresni ne mtudom sehogyansem. Telefonon nem érem el Interneten nem igazán aktiv. Megkérdeztem 2 legjobb barátját családját nem tudják hova tünt. Az volt az utolsó szav a hozzám hogy: Tudja nekem nincs ő rá szükségem és nem is szeretem. majd becsapta az ajtot én elindultam felé(szaladva) de már késő volt mert elhajtott... Ennyit mondott utoljára. A telefonja darabjait én szedtem össze.

Tehát ez a két választásom van: Maradok és megvárom itt. Vagy elmegyek mert lehet nem akar látni :(

2013. szept. 25. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!