Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig kell egyedül lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell egyedül lennem szakítás után? Szakítás után eddig mindig azonnal másik kapcsolatba ugrottam, és kivétel nélkül rosszul végződött.

Figyelt kérdés
Most nemrég szétmentünk a barátommal, ő szakított velem, és még mindig hiányzik, rá gondolok és szeretnék újra vele lenni, de ő semmit nem akar tőlem, új kapcsolata van...Arra gondoltam hogy ezúttal megpróbálom magam egyedül túltenni rajta, nem akarok megint egy új pasira hagyatkozni, szerintetek mennyi idő ez és hogyan fogjak hozzá?

2013. szept. 26. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg nem kell rögtön ugrani. Pont addig várj, amíg elfelejted a régit, semlegesen tekintesz rá. Ezt te érzed, mikor lesz így!

Dolgozz, tanulj, SPORTOOOLJ, legyél barátokkal, süss-főzz, végezz házimunkát, szórakozz, ne bőgj az ágyikóban!

2013. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy érzed, te tudod. mondjuk két hónapot bírj ki kezdetnek.
2013. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenáron kapcsolatot? Ha az eddigi szakítások után egyből találtál más fiút, akkor valószínűleg egyszer sem voltál igazán szerelmes. Talán csak most, az utóbbi esetben, amikor érzed, hogy hiányzik. Várj addig, amíg már nem fogod azt érezni, hogy köt még hozzá bármi is. Foglalkozz mással, de ne úgy állj hozzá mindenhez, hogy azt egy kapcsolathoz viszonyítod. Pár hónap szerintem az ideális, de lehet több idő is. Próbálj meg nem kapcsolatfüggő lenni.
2013. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

valamelyik amcsi filmben volt, hogy ahány hónapig voltatok együtt, annyi hét kell, hogy megfelelően elfelejtsd az egykori párod, ha tényleg szerettétek egymást!


nekem ez 13 hónap, akkor 13 hét

a 8. hétnél járok, de még mindig sz/r, és visszasírom őt...szal még nem állok készen.

ettől függetlenül probálok ismerkedni, barátkozni.

Több kevesebb sikerrel, de inkább kevesebbel..:/


22/F

2013. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amugy emg 15 éves korom óta, én is kapcsoaltbol kapcsoaltba ugrottam.

és msot fura hogy már 2 hónapja vagyok egyedül..nagyon hiányzik valaki..:/

2013. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ne ugorj egybol bele egy masik kapcsolatba,varj vele, az ido addig is elfeledteti veled az elozo kapcsolatodat.
2013. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam is eddig így történt mindig ahogy Te írod kérdező.Amikor szétmentem a barátommal valahogy egyből betoppant az életembe egy másik pasi.Persze nem egyből járás lett a vége..Azt hittem,hogy az ex barátom soha nem fogom tudni elfelejteni,és évek kérdése lesz mire elfelejtem,de betoppant az életembe egy fiú,aki csodát tett minden téren.


Nem hiszem,hogy ezt meg lehet mondani,hogy 3 hónap,és már nem is emlékszel rá.Ez szerintem emberfüggő,na meg hogy milyen volt a kapcsolat,illetve meddig voltatok együtt,hogy mentetek szét stb.. :)


Járj el bulizni,keress magadnak valami hobbyt,foglalkozz a sulival/munkával,sportolj...annyi minden mást lehet csinálni..

2013. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semeddig sem "kell". De ha csak azért jössz össze valakivel, hogy ne legyél egyedül, csak vacak kapcsolataid lesznek amik szakítással végződnek. Mert ez nem ok a kapcsolatra. Várd meg az igazit.
2013. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!