Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit ajánlanátok? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit ajánlanátok? Érdemes lenne egy pszichológus segítségét kérni? Van, aki már túl van egy nagy szakításon, Ti hogyan léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

8 év után nem rég szakítottam a párommal. Nem tudom feldolgozni egyszerűen. Magam alatt vagyok nagyon,depressziós lettem. Gondoltam felregisztrálok a chat.hu-ra, hátha ott el tudok beszélgetni emberekkel,ki tudok kapcsolódni egy kicsit. Nem volt jó ötlet,inkább egy szakember segítsége kéne,csak még nem tudom eldönteni valóban el akarok-e menni hozzá vagy nem.


33/F



2013. szept. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy 2 éves kapcsolatom,amiről azt hittem,hogy soha nem lesz vége,de sajnos véget ért,nem a legszebb módon.Csalódtam a páromba,hogy nem volt velem őszinte,hogy miért is dobott.Lehetőségem volt ingyen elmenni pszichológushoz.Igazából sokat Ő se segít.Elmondta,hogy ne várjam,hogy Ő most véleményt fog mondani,vagy hogy segít megoldani,csupán próbál rávezetni a dolgokra,hogy mit miért teszek/tettem,illetve meghallgat.Úgy érzem,hogy nekem sokat segített.Azon kívül pedig a barátok is ott voltak.Nem jó egyedül otthon ülni,nézni ki a nagy világba.Amikor csak tudsz menj el valahova,barátokkal stb..
2013. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
- Igazából sokat Ő se segít...Bocsi,nem tudom miért írtam :D
2013. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pszichológussal. Már új kapcsolatom van, és olyan nehéz elképzelni, hogy az előző miatt annyira rosszul voltam.. De akkor tényleg pszichológusra volt szükségem. Hetekig csak sírtam, nagyon fájt.

Nem Magyarországon élek, de én először ilyen krízisközpontba mennem, ahol sokat kellett várni, de aznap sorra kerültem. Ezen kívül a kritikus első napokban a lelki segélyt is felhívtam.:)

Fel a fejjel!

2013. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. szept. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!