Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez bunkóság volt szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Szakításkor a bolond sír, az okos azt mondja lesz másik, a rafinált azt mondja van másik. Nos ez volt nálam is, én voltam a rafinált. 2 hete szakítottam barátnőmmel, mert megromlott a kapcsolatunk 1 év után. Az utolsó 1 hónapban látszódott már, hogy hamarosan itt lesz a vége, én ezért regisztráltam egy társkereső oldalra és néztem magamnak másik nőt. Barátnőmmel szakítottam pénteken, szombatra már le is beszéltem atalálkát az új csajjal, akivel azóta együtt vagyunk. Az exbarátnőm a társkeresőről nem tud, de azt tudja hogy hamar lett másik csaj, most én vagyok a szar, szemét nála. Viszont az új csajomat nem zavarja. Szerintetek bunkóság volt ezt csinálni?

2013. szept. 27. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítottál vele előbb?ha úgyis tudod h. szétmentek,sőt már keresel is mást helyette.
2013. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem is szeretted igazán a csajod.Nem is értem minek kellett még az az 1 hónap? Ha láttad,hogy gond van,és szeretted volna,akkor megbeszélted volna vele mi a probléma,de nem tetted..


Őszintén: igen,elég nagy bunkó vagy.Viszont a csaj helyébe hálát adnék,hogy megszabadultam egy ilyen pasitól.. :)

2013. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akinek volt már hosszú kapcsolata az tudja hogy 1 év után nem megy egyik napró a másikra a szakítás.
2013. szept. 27. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy h mit gondol? van új nőd.. amúgy miért ment tönkre a kapcsolat???
2013. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hm,hm..5 éves kapcsolatom volt.Szerinted mennyire volt könnyű kimondani,hogy ennek nincs értelme?


Ettől függetlenül igen is tudtam,hogy ez így nem mehet tovább,és hogy napról napra csak bízik abba,hogy ez még jó lesz.Viszont én tudtam,hogy ez már semmitől nem lesz jobb.Így szakítottam.

2013. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Én szerettem az excsajom. Csak kihült a dolog részemről, ő pedig bízott benne hogy még fellobban a szerelem, én pedig nem csináltam semmit, de magamban tudtam, hogy veszett fejsze nyele az egész.... Nem volt szívem hamarabb kirakni, mert ő még szeretett és nagyon küzdott, de 1 hónap után már nem húztam tovább.
2013. szept. 27. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul 1 hónapig még reményt keltettél benne. Így persze, hogy becsapva érzi magát. Azt is hiheti simán, hogy már együtt voltál a csajjal. És ki is nézem belőled.


Ott kellett volna hagynod rögtön. A nem megy egyik napról a másikra szakítás marhaság, és kifogás szaga van.


Nem kellett volna így viselkedni, mert így akárhogy nézzük a dolgot, átverted a lányt. Mondhatni meg is csaltad, mert mást kerestél miközben a szakítást még nem mondta ki egyikőtök sem.


Volt szerencsém ilyen fajta pasihoz mint te. De szerencsére én észrevettem mi a helyzet, és hamarabb kidobtam, minthogy másik csajt talált volna. Így legalább a büszkeségem nem sérült.


Eredmény. Ő azóta is egyedül van. Panaszkodik, hogy nincs csaja. Én már jó ideje férjhez mentem és boldog vagyok.


Vajon az élettől visszakapod azt amit mással teszel? Remélem igen.


27N

2013. szept. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Először is hinni a templomban kell. Másrészt, én nem csaltam meg. Attól hogy te tipikus női módon kombinálsz, belemagyarázol, úgy látod a dolgokat, ahogyan te akarod, attól még nem biztos hogy úgy is van. :)
2013. szept. 28. 05:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem én hiszem, hanem a volt csajod. De látom az olvasás még nem megy...


te tettél fel egy kérdést, amire én válaszoltam. Ha nem tetszik, hogy nem mindenki simogatja meg a buksidat azért amit csináltál (ami tisztességtelen volt), az már nem az én hibám....


Mást kerestél, miközben a barátnőd még megvolt. Vagyis aljas vagy. Ezen nincs mit szépíteni. Ha nem tetszik akkor ne kérdezz, és nem fog senki ilyet válaszolni.

2013. szept. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor ismétlem újra: hinni a templomban kell. Akárkiről is legyen szó. Ezt az "azt hittem" dumát utálom. Mit hittél????
2013. szept. 28. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!