Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm időt kér. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm időt kér. Mit kellene arre reagálnom?

Figyelt kérdés

Mai nap a barátnőm kiborult és azt mondta időre van szüksége...Viszont addig maradjunk barátok. Valamit rendbe akar tenni magában, de nem mondja el mi a baj....

Mi kéne tennem?

Mindennél jobban szeretem őt és nem tudom, hogy miért van ez. Egyik naprol a másikra történt. Nem is veszedkedtünk. Távkapcsoaltban élünk...



2013. szept. 27. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a cuccait ami nálad van.
2013. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém szögugyaezt csinálta, másnap már írt is rám hogy hiányzom...ezalatt az idő alatt pont rá fog jönni hogy beleépültél az életébe, amit csakúgy nem bír kiszakítani :D Beletelhet pár napba, viselkedj vele közönbösebben hogy érezze a hiányodat :P
2013. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még azt is mondja h ne mondjam azt neki h szeretem meg ne becézgessem, mert zavarja a "gondolkodásban"
2013. szept. 27. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Huu,ez a maradjunk barátok kicsit nevetséges,nem?

Mióta éltek távkapcsolatban? Mennyit találkoztok?


Már nem azért,de nekem az az érzésem,hogy lefeküdt valakivel,vagy lett valaki más az életébe,és nem tudja mit tegyen.Ezért kér időt...Sok jóra én nem számítanék.


Nincs olyan jó a kapcsolatotok ezek szerint,hogy leüljetek,és megbeszéljétek..Nyíltan elmondja mi a gond.Bár lehet pár nap,és elmond mindent..

2013. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2honapja élünk igy. Ritkán találkozunk.
2013. szept. 27. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtte közelebb laktatok egymáshoz? Többet voltatok együtt?
2013. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyáron együtt laktunk de jött neki suli...
2013. szept. 27. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neki a távkapcsoalt, és van ott a sulijában más pasi, aki udvarol neki (főleg ha csinos a csaj akkro aztán csomó fiú bókol és udvarol neki). Ennyi.
2013. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt az időkérést mindig is kamunak tartottam. Ne kelljen már idő ahhoz, hogy eldöntse, hogy kellesz e neki.


Ez inkább arról szól hogy nem akar egyedül maradni, és lehet hogy már alakul neki valaki mással, csak nem biztos még benne, és addig míg nem derül ki, téged is megtart tartalékba.

2013. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!