Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított?

Figyelt kérdés

Sziasztok

16 éves vagyok,a barátom 19 volt

Tegnap előtt lefeküdtünk..és következő nap szakított:(

Miért?:( Annyira szeretem..ő volt az első barátom

Teljesen kivagyok.Már az öngyilkosságon is gondolkodom..Kérlek segítsetek:(



2013. szept. 28. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezt már kiírtad egyszer.
2013. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es: Tudom, de törölték
2013. szept. 28. 10:51
 3/10 anonim válasza:
100%
Mennyi ideig voltatok együtt ? Vannak ilyen fiúk próbáld meg elfelejteni és ne szomorkodni. Ha gondolod írj egy privátot :)
2013. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pár hónapig..Tudom,nem kellett volna lefeküdnöm vele:(

Rengetegszer beszéltünk erről,és mindig azt mondta hogy mennyire szeret,stb..és hogy nem fog elhagyni

erre tessék.:(

2013. szept. 28. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha azt mondtuk volna míg együtt vagytok hogy csak ki akar használni biztos nem hitted volna el. Van aki csak a saját hibáiból tanul, nem kell naivnak lenni.

16/F

2013. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel kiírtad már egyszer,hiába irtad ki még 1x,úgyis úgyan azokat a válaszokat fogod kapni..


Öngyilkosság? Pár hónap,és csak nevetsz az egészen.. :)

Egy szakitás sajnos ilyen,egy jó ideig szarul leszel miatta,de később már csak nevetsz rajta,hogy ezért akartál öngyilkos lenni.Örülj neki,hogy megszabadultál egy ilyen hü.. csávótól.16éves vagy,koncentrálj a sulira,menj a barátokkal erre-arra,foglald le magad,táncolj,zenélj amihez épp kedved van..

2013. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Egyszerűen borzasztó érzés,hogy én mindent megadtam neki,erre ő elhagyott..és kihasznált:(

2013. szept. 28. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
nem kellett volna lefeküdnöd vele,főleg 16évesen nem.de most egy életre megtanultad a leckét szerintem,mellesleg nemtudom ezek után kifog hozzád nyulni később...vagy jol eltitkolod egy darabig.
2013. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az utolsó kommentelő hülyeséget beszél, nagyon. Jéézusom, engem háborít fel a tuskó kommentje. Miazhogy nem fog hozzád nyúlni más? TE HÜLYE VAGY EMBER?

Nem AIDS-es vagy, meg terhes, h ez akkora titok legyen. Megtörtént, és bár most fáj, és még egy darabig fájni is fog, ez előbb utóbb bekövetkezett volna. Mindenkit csapnak be legalább egyszer. Nem azt mondom, h reklámozni kell, de ez egy ilyen dolog. Veled ez pont most történt.


A lényeg, h lény erős. Ne hagyd el magad, és mutasd meg annak a féregnek, h nem volt egy nagy kaland számodra sem, és erősebb vagy, még akkor is ha most éppen nem.

Tarts ki, és hamarosan csak egy rossz emlék lesz. Egy "tanulópénz"


Kitartás, légy erős.


(az ilyen birkákra meg ne hallgass. Kárörvendő gyökér az összes ;) )

2013. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Miért ne nyúlnának hozzám? Van aki 13 évesen fekszik össze minden jött-menttel..


Utolsó:Köszönöm szépen:) Próbálok erős lenni

De borzasztó ez a kihasználtság érzés:(

2013. szept. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!