Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mit javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok még, ő már nem volt az a végén, és ő mondta hogy legyen vége. Mondhatni, időm sem volt felkészülni rá, nem számítottam erre a bejelentésre. Ő előrébb van a feldolgozásban ,(főleg hogy készült már a szakításra pár hete)ráadásul ő a lány, szóval neki egyszerűbb is lesz újból ismerkedni, párt találni. Fiú helyébe mit lehetne tenni, hogy normálisan fel lehessen dolgozni? Nagyon lesújtott...:(

2013. szept. 28. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

exem nagyjából egy éve lépte ezt meg velem.. egyik nap moziban vagyunk, tervezzük a közös nyaralást, néhány napra rá felhiv, hogy ennyi volt.


Na, én aznap elszivtam úgy 8-9 doboz cigit, és zombira ittam magam. Nem, hogy arra nem emlékszem, hogy hogy jutottam haza, de arra sem, hogy hogy jutottam ki a lakásból.

A következő hét hasonlóan telt. Cigi, alkohol, bulik minden nap. Utána rájöttem, hogy ez nekem annyira nem jó. Kicsit visszavettem a cigiből, és az alkoholból, aztán próbáltam flörtölgetni, csajozni. Egészen jól ment, egy hét után már az első csajt hazavittem, akihez odamentem. Utána viszont volt, hogy nem tudtam teljesiteni, mert exemre gondoltam állandóan... kis idő után ez a probléma megszűnt, akkor meg órák hosszán át tartott egy menet, még mindig rá gondoltam, nem élveztem.


Azóta elköltöztem 1200 kilométerre, és még most sem sikerült teljesen feldolgoznom. Persze, napi 13-14 óra meló, és 2-3 óra vezetés mellett már nincs időm gondolkodni, úgyhogy most "jó". Csak a hétvégék szarok.

2013. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik csaj a megoldás!Lehet,hogy kapsz is pár privátot!
2013. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másik csaj? Igen,hogyne..Max akkor ha a csajjal megtudod beszélni,hogy semmi komolyat nem akarsz tőle..mielőtt túlságosan is beleéli magát a dolgokba..Még szereti a lányt,szóval nincs túl rajta..


Amúgy már nagyon sok ilyen kérdés van..Nézd meg ott miket irtak..

2013. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, én megértelek, nekem ugyan ez volt, csak nekem kellett mondanom h legyen vége, miután kifejtette h ő már nem érez semmit, ő még húzta volna, háth visszajön, de én léptem.

Azóta 2szer voltam taccson, cigit már majdnem abbahagytam, de én sem tudom feldolgozni még. Ha találtál vmit ami pls. dobj privátot, hátha nekem is jó :) Ha nekem sikerülne, mindenképp visszanézek ide.

2013. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!