Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még értelme egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme egyáltalán ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Párommal idén leszünk 2 éve együtt és már most úgy érzem, hogy hanyagol és hogy nem szerelmes belém, csak kényelmes neki, hogy vagyok.

Tudom, hogy nem tart örökké a rózsaszín köd meg a lángolás, de ennyi idő után kicsit korainak érzem, hogy ennyire csak a munkájával meg a hobbijával foglalkozzon.

Beszéltem vele erről, hogy jobban mutassa ki az érzéseit, hogy szeret. Ilyenkor vesz egy szál rózsát vagy egy csokit, de ugyanígy viselkedik.

Mondtam neki, hogy nem ajándékokra gondoltam, hanem érzelmekre, ölelésre, csókokra, simogatásra, hogy nőnek érezhessem magam mellette.

Mert így tulajdonképpen egy háztartási robotnak érzem magam, aki csak főz, takarít meg mossa a koszos zokniait.

Erre kigúnyolt, hogy én túl sok nyálas, romantikus filmet néztem és az életben ez nincs így.


Ezen kívül úgy érzem sok másban is különbözünk egymástól:

- ami nekem tetszik, az neki tuti nem és ez fordítva is így van

- én fiatalos laza vagyok, ő lassú és konzervatív

- érzelemdús vagyok, ő nagyon ritkán mutatja az érzelmeit

- én optimista, ő pesszimista

Ráadásul a családja nem fogadott be, ők is ilyen kimértek, csak a kaját tukmálták belém, de beszélgetni meg megnyílni nem tudtam egyikükkel sem.

A szexben nem játékos, szenvedélyes, hanem arra is úgy tekint mint egy feladatra, amit ki kell pipálni körülbelül...

Tudom, hogy a korkülönbség is nagy, de ha nem lenne ekkora, szerintem ő akkor is ilyen lenne.

22/N 36/F



2013. szept. 29. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ: nincs értelme.
2013. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy ilyen kapcsolatban ahol már a 2. év után ilyen kihűlt érzelmek uralkodnak, és igen egyoldalúnak látszik ez a „kapcsolat”.

Nem látom, hogy tartós pillére lenne már az elején ami elbír egy ilyen kis hullámzást.


Az igazság az, hogy ez a férfi mindig is ilyen volt, csak miután lehullt a rózsaszín köd akkor láttad meg az igazi énjét. Miért is szerettél bele, milyen tulajdonságába?

Pontosan azok a tulajdonságok szokták zavarni később az embereket amit az elején mókásak, vagy egyáltalán nem zavarták őket.

Nem vagytok egy korcsoportban, mások az értékrendjeitek, ez sajnos hosszú távon sem fog változni.

Az ellentétek vonzzák egymást, lehet az elején ezek az ellentétek még imponáltak is.

Akinek már ez a kérdés a fejében megszületik, pontosan tudja a tudatalattijában, hogy menni kell, de nagyon sokáig nem teszik meg, mert képtelenek felvállalni a vele járó körülményeket. Segítő embereket keress meg akik támogatnak.

Vagy adj egy esélyt a kapcsolatnak, állítsd válaszút elé, mit hajlandó tenni, hogy a kapcsolat megmaradjon? Ha nagyon szeret változik, de nem csak egy ajándék erejéig. Sajnos amit leírtál a családja sem különb, ez egy jel, hogy ő sem lesz más, mivel ez a tipus, minta amit átvett a szüleitől.

2013. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, kérdésben a válasz. Nem, a leírás alapján semmi értelme ennek a kapcsolatnak, bár kíváncsi lennék a másik oldal verziójára is.
2013. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ravel válasza:

Osztom az előző véleményét.

Továbbá szerintem addig lépj még amíg nincs gyerek, utána már sokkal nehezebb.

Amúgy meg még fiatal vagy, bőven találhatsz valakit akivel jobban összeilletek.

2013. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régi mondás, lakva lehet mindenkit megismerni. Lépj, hogy boldog lehess!
2013. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs értelme. :/


OFF: Megkérdezhetem,hogy mi a horoszkópotokat(vagy legalább a párodét.Véletlenül nem bak?)?Tudom,hogy furin hangzik,de fontos lenne.

2013. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fontos a horoszkóp. Nem muszáj valami ostoba babonaságot is bevonni a témába.
2013. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De,képzeld el,nekem fontos lenne...

Nem mondtam,hogy nézze a horoszkópot,de engem nagyon érdekelne 1 bizonyos magánügy(!) miatt... -.-"

2013. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a horoszkóp miatt olyan a csávó, láthatod, hogy a szülei is hasonlóak. Azért olyan a gyerek, mert kevés pozitív érzelem volt a családban, nem volt jó a minta.
2013. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még megkérdezhetem. De az én qva anyámat,amiért érdekel... -.-"
2013. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!