Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért így kellett alakulnia?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így kellett alakulnia? (többi lenn)

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatom volt a párommal, ami a héten véget ért. Számomra nagyon hirtelen , nagyon le vagyok döbbenve, nehezen térek magamhoz. Az ok az volt, hogy részéről elmúltak az érzései felém, mert többek között nem felelek meg neki teljesen, nem azt várta a kapcsolattól amit én adtam neki. Engem ez is nagyon megütött, mivel sokszor beszélgettünk a közös jövőről, terveztünk volna már a közeljövőben összeköltözni, jövő ősztől pedig nekiálltunk volna a babaprojectnek is. Nem láttam rajta, hogy neki ez a kapcsolat ennyire rossz lenne, boldogok voltunk. A környezetemben élők is meglepődéssel fogadták a hírt azok után, hogy még nekik is 1,5-2 hete az összeköltözést mesélte. Ők is boldognak láttak minket.


Elismerem, voltak nekem is hibáim a kapcsolatban, senki sem tökéletes, de hangsúlyozom, nem voltak közöttünk komoly , haragos veszekedések, jól kijöttünk egymással, meg tudtunk mindent beszélni, ölelkeztünk, csókolóztunk sokat.


Amit nagyon furcsállok az az, hogy ő ezt az egész lezárást már saját magában eldöntötte, nem volt még az sem, hogy beszéljünk a problémákról még mikor nem volt részéről olyan súlyos a dolog. Mentem hozzá, még mikor mit sem sejtettem az egészről, és kinyögte hogy ez kettőnk között nem fog menni, gondok vannak. Új alapokra nem akarta helyezni, őt már nem érdekelte az egész. Kérdés, hogy aki még előtte szerelmes volt belém, látszott is rajta, ki is mondta, annak hogyan változhattak meg az érzései 2-3 hét alatt? Tett utalásokat arra is, hogy ő most legszívesebben kiélni magát, bulizni szeretne, el is költözne innen legszívesebben, új helyen élne. Tudni kell, hogy mind a munkahelyén, mind a szülei kapcsolatában komoly gondok vannak (létszámleépítés, válásközelség). Ráadásul a fogamzásgátlót is 7,5 év folyamatos szedés után most hagyta abba, nőgyógyász nélkül, és azóta az érzelmei, a lelkiállapota totálisan megborult.

Mikor rákérdeztem arra, hogy miért volt még 1 hete is az a témánk, hogy miket fogunk venni a közös otthonba,ha ő már tudta hogy vége lesz, azt válaszolta még magának sem akarta beismerni a szakítást, és a lakásberendezéses témával próbálta ezt megmagyarázni magának, hogy lehet pozitív irányba változnak a dolgok.


A végső szakítást nem vállalta élőben, hanem neki elég volt az is hogy az egyik népszerű közösségi oldalon beszéljük meg, hiába kértem hogy ne így tegyen. Nekem ez nagyon nagy csalódás volt benne, mivel akivel együtt terveztük a jövőt, még annyira sem méltat hogy élőben váljunk el egymástól...


Tanácstalan vagyok, hogy miért kellett ennek így történnie közöttünk. Mi játszódhatott le vajon az ő lelkében? Ez egyfajta lázadás a világ ellen, és akár később még vissza is térhet hozzám? Köszönöm hogy elolvastátok.



2013. szept. 29. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Tudod ki olvasa majd el...
2013. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha 1 picit lerövidíted és a csak a lényeget írod le akkor elolvasom és adok rá választ rendben? :)
2013. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak az első bekezdést olvastam el, de arra következtetek, hogy ha ilyen hirtelen meggondolta magát, akkor lehet hogy talált mást. :/
2013. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Bejött valaki más. Őszinteséget ne várj nőtől.
2013. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Én elolvastam, gyikeszek. -.-


Szerintem totál depressziós - minden összejött neki, valszeg több is, mint amit elmesélt.

Ilyet én is csináltam már - mindenkit "kinyírtam" magam körül, mindent felégettem hogy újra építhessem előről.

Ha szereted, próbálj a közelében maradni, míg jobban lesz.

(ilyen célok nem változnak meg egyik pillanatról a másikra)

2013. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elolvasva az egészet, nekem az ugrott be, hogy talált mást.

De amúgy passz.

2013. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Félrelépés után szokták ezt csinálni. Nem kell mellette maradni, nem áldozat. Nem érdekli mit mondasz, ő már döntött a közös döntés helyett.
2013. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tl;dr
2013. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Ki a fenet erdekel, hogy elolvassatok vagy nem? Huzzatok el innen akkor.

En is elolvastam, szerintem is teljesen depresszios. Par nap mulva szerintem magatol fog rajonni, hogy hianyzol neki, de persze csak akkor, ha tenyleg vannak erzesei. Ha nem, akkor sajnos tenyleg jobb, hogy most derult ki, nem osszekoltozes hazassag vagy gyerek utan, mert vannak, akik ilyenkor dobjak be a torolkozot, az meg mar visszafordithatatlan - a kozos gyerek legalabbis.

Szerintem is maradj a kozelben, ha segitseg kell neki, segits, de ne keresd es ne irogass neki mert akkor nem lesz ideje arra, hogy rajojjon, hibazott.

Bird ki, meg ha nagyon rossz is.

Remelem minden rendben lesz.

2013. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Ez az ember téged nem szeretett, csak jó szinész volt. Érdek állt mögötte, és valószínűleg rájött, hogy vagy annyira okos, hogy nem tudott hülyére venni, igy lépett.


Olcsó régi szerepjátékos az ilyen.Egy szót se pazarolj rá, hanem örülj, hogy megszabadultál tőle, és a sors megvédett tőle.

2013. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!