Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit mondjak neki? Szakitani akarok vele, de nem megy

Tudom az érzéseit.Érzékeny.Nem szeretném megbántani õt.9 hónapja járunk ,de meguntam.Ezen kivül szerelmes vagyok egy másik fiuba,aki ugyancsak viszonozza érzéseit.Hogy magyarazzam el neki hogy már nem tudok folytatni,hogy értse is meg?Vagy mondjam az igazat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, ujfiu

2013. szept. 30. 13:45  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenképp az igazat mondjad ha fáj akkor is neki is jobb lesz ha őszinte leszel hozzá

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. szept. 30. 13:48 Privát üzenet
Lina93 nevű felhasználó válasza:

Mondd el neki az igazat.

Azzal jobban bántod, ha nem mondod el, szakítotok, 2 nap múlva meg mással lát téged.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. szept. 30. 13:49 Privát üzenet
Minek él az ilyen mint te?

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. szept. 30. 13:53 Privát üzenet
hány éves vagy?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. szept. 30. 18:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakítani akarok vele, de nem tudok. Mit tegyek?
Szerintetek tényleg bunkóság volt így szakítani? De ha egyszer nem akarok vele találkozni?
Hogy mondjam el a barátomnak, hogy szakítani akarok?
A pasim szakítani akar velem de én nem akarok. Mit tegyek?
Hogy mondjam el neki, hogy szakítani akarok vele?
Állandóan feszültség van köztünk barátnőmmel, nem tudjuk már megbeszélni, szakítani viszont nem akarok mert ahhoz azért több kellene, mi tennétek a helyemben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!