Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek meg lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet még menteni ezt a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja járunk. Az elején szerelmes voltam, vagy csak úgy éreztem, hogy az vagyok. Aztán jöttek a problémák. Kiderült, hogy jó pár dologban nem értünk egyet, pl. hitbéli dolgokban, meg abban sem, hogy hova menjünk nyaralni, meg hasonlók. Aztán én már nem annyira kívántam őt, ezért egyre kevesebbet szexeltünk. Most már szinte egyáltalán nem szexelünk. (Ő akarná, csak én nem) Meg az is probléma, hogy szerintem ő nem viselkedik eléggé férfiként. Például sosem hív meg, még akár egy fagyi árának is ki kell fizetnem a felét. Én nem várom el, hogy a pasik fizessék a kajámat, piámat, de azért néha eszébe juthatna, főleg hogy ő sokkal jobb anyagi helyzetben van, mint én. Összegezve a dolgot, én már nem érzem magam szerelmesnek, nem érzem úgy, hogy ő az az ember, akihez majd szívesen feleségül mennék, ha úgy alakul. Inkább barátként szeretem, mert amúgy jókat beszélgetünk, meg sokat játszunk, meg nézünk filmeket. Ennek ellenére ő tényleg egy rendes srác, normálisan gondolkodik, erkölcsös, jó a modora, okos és amúgy még jól is néz ki. Szóval összességében nem hiszem, hogy találnék nála jobbat. Szeretném rendbe hozni ezt a kapcsolatot, de félek, hogy lehetetlen. Ti mit gondoltok? 22/L

2013. szept. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

" Szóval összességében nem hiszem, hogy találnék nála jobbat. "


nem enyhe paradoxonokkal tarkított kérdés. te elég buta nő vagy ne haragudj ha ilyen pasival vagy és még ilyet ki is jelentesz...

2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem bárki, aki keresett már párt életében, elmondhatja, hogy nem könnyű normálisat találni. Nem csak nőként, de férfiként sem. Én már annyi barommal akadtam össze, hogy hozzájuk képest a jelenlegi barátom egy főnyeremény. Ebből gondolom, hogy nehéz jobbat találni.
2013. szept. 30. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket neki is mondd el,de ha ennyire nincs összhang,akkor nem biztos,hogy jó ez.
2013. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!