Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szakítás után-főleg a lányok-megorrolnak a volt párjukra minden különösebb ok nélkül?

Figyelt kérdés
Talán így akarják áthárítani a saját fájdalmukat és döntésük következményeit a másikra?

2013. okt. 7. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, egyik exemre sem orroltam meg még.
2013. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem haragudtam meg még egyik exemre sem, szerintem ez a szakitás okátol is függ
2013. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ, hogy hogy történik a szakítás. Ha bunkó mód dobod őt, akkor ne csodálkozz rajta.
2013. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okot nem tudom, de minden kimondott ok és előzmény nélkül dobó nő hordott már le rendesen. Teljesen képtelen állításokat vágott a fejemhez. Csak néztem kikerekedett szemekkel. Amikor megcáfoltam akkor már látszott, hogy nem érdekli igaz-e amit mond vagy sem. Más lehetett a háttérben.
2013. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ok nélkül senki nem orrol meg senkire. Max te nem bírod felfogni, hogy mi az az ok de attól még van. Például az is egy ok, ha úgy beletiportak az önérzetébe, lecsökkent az önbizalma, kevesebbnek érzi magát. Ez pedig még a legkisebb ok. Tegyük fel, hogy valakit akit megcsaltak, megaláztak, majd elhagytak egy jobbért, szerintem nem csoda, hogy nem a nem szíve csücske az ex..

Én is megharagudtam rá amilyen aljas és szemét módon viselkedett. Nem kellett volna a hátam mögött sunyiban csinálni amit csinált, ha lenne benne egy csöpp gerinc és nem ilyen aljas féreg lenne akkor elém állt volna és megmondta volna a problémáját de egyesek gyáva sz*rok ehhez kevés, mint hóemberbe a vérkeringés. Én ezért utáltam meg rohadtul.

2013. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a mindig van ok csak duma. Soha nem léptem félre, semmit nem csináltam a háta mögött, figyelmes voltam. Magára lehetett mérges, ő tett valamit. Csak egyszerűbb volt másra kenni.
2013. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan is van, ebben az esetben ez az ok. :) Mert az mindig van :)
2013. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért orroltam meg az exemre, mert kiderült, hogy apám pénzét ellopta + a hangfalamat is lenyúlta.
2013. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen én is elgondolkodtam, mert én is így jártam fiúként. A 4-es válaszolóhoz nagyon hasonlít a történetem, azt se tudta végére hogy mit kiabál rám csak ne ő legyen a hibás. Aztán se szó se beszéd lelépett. De hát ez van, azóta már csak azért se szerethet, mert mindig szarba nyúl. De lehet nem is tudja ki miatt:) Keserű dolog ez, nekem se volt könyebb:D

Lényeg hogy én is úgy érzem, látom, ahogy a kérdező kiírta.

2013. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!