Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan hogy a büszkeségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy a büszkeségetek miatt lett örökre vége a kapcsolatotoknak, amit később nagyon meg bántatok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, de nem én voltam a hülye. :D
2013. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, mint mindenkinek szerintem. A büszke, tartással rendelkező emberek 100%-ának.
2013. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok idő mire ezt túl lehet lépni? Hónapok, évek?
2013. okt. 8. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, de nem biztos, hogy örökre.
2013. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 Mindig az adott embertől függ. Ha egy karizmatikus személyiség, azon nehéz átlépni, ha csak annak tünt, de valójában csak egy másolat volt, azon könnyen.
2013. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt igen,de el se kezdődött miatta...

És azóta is bánom.

2013. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A büszkesége miatt szakítottam a barátnőmmel és őszintén? Lesz*rom, hogy mi van vele. Majd túlteszi magát, az ő dolga. Nem én b*sztam el a dolgokat. Amúgy az én oldalamról még nem volt ilyen, mert képes voltam teljesen odaadni magam egy kapcsolatban. Talán ez is a lényege a dolognak, hogy rábízod magad egy másik emberre. Aki erre nem képes, az aztán ne nyafogjon. Bocsi, de ezt gondolom.
2013. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!