Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon el szúrtam? Mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el szúrtam? Mindegy már vége! De hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátommal hat évet éltünk együtt,a párom olyan volt mint a partyfecske, fél évente el költözött. Amikor egy kis szabadságra vágyott, ki kezdett, összevesztünk, költözött. Neki több volt a szabadsága mint nekem. Nekem még a boltból is rohannom kellet haza, mert öt perc is baj volt. Sajnos el követtem azt a hibát,hogy mindig a kis bulizásai után én hívtam vissza. Most ott tartunk hogy két hónapja el bútorozott. Úgy döntöttem ,elég én már nem foglalkozom vele!Se SMS, se telefon! Nem fogom meg bánni?

2013. okt. 9. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
Nem!
2013. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem! Keress olyasvalakit, aki jobban megbecsül, és eszébe sem jutnak hasonlóak.
2013. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem!!Keress mást!
2013. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már hamarabb kellett volna ezt tenned.
2013. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a pont!
2013. okt. 9. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt bizony jól teszed. Vegye már észre magát az ilyen ember...Nem fogod megbánni.
2013. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A.R. ***** válasza:
Nem, majd ő fog rájönni ha a sarkadra állsz hogy be**opta és akkor nagyon nagyon nagyon elégedett leszel és majd onnantól te szabod a játékszabályokat.
2013. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!