Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? Tényleg hadjam őt?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú lesz. De nekem iszonyúan fontos. párommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt.egy ideig minden jól ment kisebb civakodások persze voltak, de minden kapcsolatban van,nem igaz?! de az után minden egyre rosszabbodott. minden hülyeségen felkapja a vizet,mindenért szétmegyünk. tudom,én is makacs,akaratos,néha flegma és önfejű vagyok. de nem mindegy hogy 10 esetből 2x vagyok én a hibás vagy, 10 esetből ő 8x. értitek nem?ott tartunk már kb. hogy minden egyes héten szétmegyünk és összejövünk. a legutolsó is egy ilyen pitiáner félreértés miatt..nevetséges. ezek nem is lennének olyan iszonyat nagy gondok a mellett hogy figyelmetlen és nem érdeklem. és bárki más 100x fontosabb mint én. megigéri hogy az nap skypozunk EGÉSZ nap. erre micsinál? bekamuzik egy olyat hogy 'anyám elvitte a fülest'. jó oké,megértettem. aztán valahogy kiderült hogy a rossz gépe furcsán megjavult. (az nap egész nap a barátjával volt ) és én lettem a szar mert bántott és mertem szólni..meg volt olyan h beszéltünk skypon akkor egész nap és tényleg nagyon kivoltam lelkileg egész nap bőgtem neki...körübelül leszarta. beszélt tovább a Counter Strike-s dolgairól. ez megint nem normális dolog szerintem..a másik meg hogy már nem tudok bizni benne. napokban kiderült hogy volt 1-2 hét amikor nem érezte hogy szeret-e. volt olyan hogy külön voltunk 3 napig és titokba találkozgatott egy lánnyal. de mikor kérdőre voltam azt mondta ha volt is bármi semmi közöm hozzá. de ez mi? külön se mentünk azt mással van? nem lett volna semmi közöm hozzá akkor ha nem beszéltünk volna,nem szerettük volna egymást. na szóval értitek. és nem csak ez az 1-2 volt. folyamatban. nem mondom hogy én ártatlan vagyok. volt olyan hogy titokba elszöktem bulizni (mert nem engedi alapból h menjek bárhova is ) na szóval ez az egyetlen volt.. kérlek segítsetek mit csináljak! köszönöm!

2013. okt. 9. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már annyi.

Ne húzzátok egymás idejét tovább, ez egyikőtöknek sem jó. Ő majd keres egy laza barátnőt, te pedig egy olyan párt, aki figyel is rád és meglesz a tisztelet.

Az utolsó dolog miatt pláne, egy kapcsolatban nem lehet a másiknak 'tiltani' valamit, mert nem a tulajdona vagy.

Komolyan mondom, a te érdekedben is, ne fojtasd vele.

2013. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni.Ebből már nem lesz vár...
2013. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tényleg az lenne a legjobb de sajnos annyira nehéz.
2013. okt. 9. 16:16
 4/5 AeonFLUX ***** válasza:
Igen, hadjad
2013. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyébként mely korosztályba tartozol? Ha 18 alatti vagy, akkor még bőven van időd megtalálni az igazit, mondom ezt úgy, hogy én még 26 éves férfi létemre sem találtam meg, de még így sem érzem későnek.


A lényeg, hogy ne ugorj fejest megfontolatlanul egy kapcsolatba, sose ess a kezdeti fellángolás bűvöletének csapdájába, ha életed további részében szándékodban áll minél jobban elkerülni az e téren szerezhető lehetséges újabb csalódásokat.

Előbb próbáld minél jobban megismerni a kiszemeltet, valamint mérsékelten az őt körülvevő embereket is (haverok/barátok), mert egy ember jelleméről sokat elárul az is, hogy kikhez fűzi őt baráti kötelék, illetve a barátai előtt mindenki sokkal inkább önmagát adja, így nagyjából kiismerheted jellemi vonásait és tisztább képet kapsz arról, hogy ő valóban olyan ember-e, akivel érdemes közös jövőt tervezned.

2013. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!