Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Majdnem 14 hónapja vagyok együtt a mostani párommal (22L). Eddig nagyon szépen meg voltunk, voltak kisebb-nagyobb viták, de pozitívan gondolok a kapcsolatunkra.

Aztán körülbelül 2 hónapja megjelent egy új barát (fiú) a barátnőm életébe. Az egyetemen ismerte, egy karra járnak. Nagyon sokat találkozik vele, sokszor kettesben is. Mikor ezt felhoztam neki, akkor azt mondta, hogy csak haverkodik a sráccal, meg nem érdekli egyáltalán, nem az esete. Ami baromság, mert jó képű, izmos srácról van szó. Még férfi szemmel is látom, hogy top pasi.

Volt olyan h küldött neki a srác jó éjt sms-t, amit én még este láttam, meg azt is, hogy a héten többször beszéltek telefonon. Másnap délelőtt felakartam neki hozni és kérdőre vontam, hogy mik azok az sms-ek, meg a hívások. Letagadta, hogy beszélt volna vele, ekkor elvettem a telefont és nem voltak már benne a hívások sem, meg az üzenetek sem. Kitörölte őket. Ekkor nagyon összekapunk és ott akartam hagyni, de végül csak maradtam, mert szeretem. De mondtam neki, hogy változtasson, mert ez így nekem nem pálya. Mondta, hogy jó, ezentúl nem titkolózóik előttem. De ha összefut vele, akkor azért szóba állhat vele. Mondtam, hogy persze.

Viszont azóta is, ha nem velem van akkor keresi a társaságát. Ezt felhoztam neki és szerinte csak túlságosan féltékeny vagyok. Szerintetek én túlzom el? Vagy valóban ott kellene hagynom. Tudom, hogy a helyes az lenne, ha ott hagynám, de szeretem és nem szeretnék egyedül lenni...


24 éves pesti srác vagyok.



2013. okt. 10. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el, de ahol már felvetődik a szakítás kérdése, ott jobb szakítani.
2013. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AeonFLUX ***** válasza:
Szakíts vele szerintem, ez az izomagy tuti dugja a csajod.
2013. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nehéz szituáció. Én úgy gondolom, hogy itt neked kell eldöntened, hogy mi fér bele egy kapcsolatba.Ugyanis szerintem a tiltással épp az ellenkezőét éred el, és a barátnőd ezek után is ugyan úgy fog vele beszélgetni csak lehet, h titokban. Inkább mérlegeld a helyzetet megbízol benne vagy sem? Ha nem akkor jobb szakítani, mint ezen idegeskedni és szenvedni.
2013. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A.R. ***** válasza:
Itt kész vége, nem akarlak elkeseríteni de az én barátnőm is ugyan ezt csinálta aztán persze megcsalt a sráccal :D Szóval itt nem tudsz semmit sem csinálni max a tartásod legyen meg és dobd ki hiába szereted mert szórakozik veled. Lesz valami a sráccal!!!!! És majd mikor tényleg lesz valami akkor majd gondolj arra, hogy én megírtam mi lesz
2013. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Első válaszoló: Azért örültem volna ha elolvasod.


Kettes: Szerintem még nem, de lehet, hogy ez lesz belőle.


Hármas: Ez a baj, hogy ez miatt már nem bízok benne.


Négyes: Ettől félek én is.


A hétvégén nem leszek otthon. De szerintem hétfőn szakítok vele...

2013. okt. 10. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, valószínűleg másképp gondolkodok :)

De csak azért, mert lett egy olyan fiú barátja, akivel megérti magát és időnként barátilag beszélnek telefonon, vagy jó-éjt sms-t váltanak....ezért szakítani, szerintem hülyeség. Valószínű túlságosan féltékeny vagy. Csak azt ne felejtsük el, hogy ha eltiltasz tőle minden fiú barátot és havert, bezárva fogja érezni magát.

Én a helyedben csinálnék vmi közös programot, ahol a barátnőd is ott van és az a másik fiú is. Ott érezhető lenne a helyzet, ahogyan egymásra néznek, érted. Rögtön ki lehet szűrni ha valaki többet akar a másiktól.

Több mint egy évi együtt járást butaság a semmiért megszakítani.

2013. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyesbítek. Annyit elolvastam, hogy egy pasival sokat beszélget ... de továbbra is tartom, amit mondtam.
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!