Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? 2napja szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 2napja szakitottunk!

Figyelt kérdés
A mitörténetünk úgy kezdödőtt hogy megláttam ezt a lányt egy szórakozóhelyen de nem mertem kezdeményezni közbe én még filoztam összejött egy sráccal 1.5 évet voltak együtt tavaly szeptember közepén a lány elküldte mert már nem szerette ahogy én ezt megtudtam elkezdtem a lánnyal beszélgetni és október első hetében már együtt is voltunk és ezt nem kellett volna mert azért szakítottunk mert rá jött az hogy ő szabad akar lenni azt mondta nagyon boldog volt velem és nagyon szeretett de már nem úgy mint eddig két hét alatt rá jött az hogy egyedül szeretne lenni de még szeret! Mit csináljak ha szerintetek kiéli magát lehetünk újra együtt vagy felejtsem el?

2013. okt. 13. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe...
2013. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Regisztrátor ***** válasza:
Kuka. Kár a kínlódásért, keress olyan lányt, aki tényleg szeret.
2013. okt. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, tényleg hagyd inkább, bármennyire is nehéz...
2013. okt. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haggy a lánynak időt ez természetes hogy hosszú kapcsolat után nem akarja magát elkötelezni, legyéla barátja inkább, tudom hülyén hangzik, de ha szeret és veled akar lenni akkor együtt lesztek egy kis idő után és ha tudtál várni 1.5 évet akkor tudsz még neki adni időt.
2013. okt. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél guminőt vagy péniszvibrátort
2013. okt. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mellébeszél.

vagy nem tetszik neki ahogy megdugtad,vagy azért lettél koccoltatva,mert nem dugtad meg.

de nincsen ez veszve.

szedd össze magad,valahogyan vedd rá a dugásra,keféld szét az agyát is kegyetlenül,utána hidd el férfi számba fog venni.

2013. okt. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják a remény hal meg utoljára. Hát, a te eseted erősíti a szabályt.
2013. okt. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan erthetetlen a vege szoban? Vege!
2013. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!