Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha párod bizalmasan bevallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod bizalmasan bevallja neked, hogy a saját nemével is próbálkozott?

Figyelt kérdés

Mi lesz - szakítasz vele?

Esetleg még mindig vonzódik hozzá, szoval valójában bi. (Most nem megcsalásról beszélek)

Egyik barátommal történt, és csomó ilyen ember van. Mit gondoltok?

Létszi írjatok kort és nemet (vagy a párotokét;p)



2013. okt. 13. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék:)
2013. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy meglepne :D

18/F

2013. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Velem már előfordult, többször is, hogy az aktuális partnerem (férfi) bevallotta, hogy volt már dolga más férfiakkal. Úgyhogy ez alapján azt gondolom, ez annyira nem ritka, mint gondolnánk...

Hát fura érzés volt... szakítani nem szakítottam, de azért tudat alatt nyomot hagyott...

A kor lényegtelen, mert életemben többször (több korban) fordult elő...

2013. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lina93 ***** válasza:

Nem szakítanék.

Elfogadnám, mert szeretem a páromat és egy ilyen kis baki nem tudna megingatni. :)

20/L

2013. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúkat kevésbbé zavarná ez a dolog mint a lányokat. :D
2013. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na igen.Valószinűleg sejteném/Sejtem már, csak tőle várnám a megerősítést, ill. megvárnám a lépését egy hang nélkül.:)
2013. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 20/f
2013. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Cult of Personality, mármint most is azt teszi? :)
2013. okt. 13. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Hű, hát nem is tudom.

25 éves lány vagyok, ha azt mondom, hogy csókolóztam anno a barátnőimmel, hogy kipróbáljuk milyen, akkor a legtöbb fiú arcán kaján vigyor jelenik meg.

De ha a 25 éves (férfi) párom mondaná, hogy csókolózott anno a haverjaival, hogy kipróbálja milyen, akkor mindenki fújjolna.

Na hát én is valahogy így vagyok ezzel, szóval, hogy az első eset igaz és valóban megtörtént, de ha a párom közölné ezt, valószínűleg nagyon kiborulnék. Nem hiszem, hogy képes lennék élni a tudattal, hogy előttem egy fiút... (Zárójelben jegyzem meg, hogy semmi bajom a melegekkel, de ha ez a páromról derülne ki, az nagyon megrázó lenne).

25N

2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt a vege!
2013. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!