Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet valaki 23 évesen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki 23 évesen ennyire éretlen? Vagy mi van emögött?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, mert hazudozott, nem tudtam megbízni benne és eltávolodtunk egymástól. Én normálisan le akartam zárni, hogy sajnálom, hogy már nem működik a dolog köztünk és remélem majd megtalálja azt akiben meg tud bízni és nem fog neki hazudni. Szerettem nagyon és nem akarok neki rosszat.

De nem lehetett vele beszélni, nem akart már látni se miután aznap reggel írtam neki, hogy ma du beszélünk. Elég bunkó volt, amit levágott, fb-on is..

Végül én kiabáltam be neki (mert nem jött ko a szobájából) hogy hát akkor így lesz vége, sajnálom, szia.

Közös ismerősöktől viszont úgytudom, hogy ő nagyon büszke magára, hogy ott hagyott engem, mert nem hittem el neki semmit (tényleg hazudott..az én hibám, h kiderült?!)


Zavar, hogy engem állít be ilyen rossznak mikor mindketten tudjuk, hogy mi történt.

Akkor ennyi? Ilyen hirtelen elfelejtett, hogy szeretett még nem is olyan régen? Még aznap reggel is mikor mondtam, hogy majd du beszélünk..

Vagy idővel rájön, hogy hülye volt?



2013. okt. 15. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy igazi bunkó hozzáállás amit csinált.

Nem hallgatott meg téged, pedig az azért eléggé alapvető.

Úgy csinált, mintha nem érdekelné a dolog, a száját mégis kinyitotta. Biztosan szarul érezte magát, és nem merte felvállalni, de ez az ő gyengesége.

Undorító alak az ilyen, sajnos nekem is volt szerencsém hasonlókhoz, akik inkább az én nevemet mocskolják be, ahelyett hogy a saját hülyeségüket felvállalnák.


Nem csodálom hogy most rosszul érzed magad, hogy téged állít be rossznak, de ha ezt meg meri tenni, akkor óvatosan vele. Nem érdemes most belekezdeni semmiféle vitába vele, ez még nem olyan vészes dolog, hogy azt mondja hogy a te hibád hogy szakítottatok. Nehogy rosszabb dolgot találjon ki!

2013. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Végülis én szakítottam, tehát az én hibám lehetne.. de hát nem magam miatt, mert én ezt akartam. Miatta lett vége akkor is ha én mondtam ki.
2013. okt. 15. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás!
2013. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
dehogy vagy te a hibás!!!!!!! Ha egyszer hazudott,akkor többször is fog,az hogy nem akart látni,az azt jelenti,hogy szeret téged,de tudod úgy könnyebb felejteni,hogy ha nem lát. És igazad van,szakíts is vele,mert nem érdemel meg, az meg h h állít be a barátainak azt sz.rd le!!! Mert ha egy pasi szakítás után rosszatt mond a barátnőjéről akkor az a pasi annyit is ér...
2013. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak önvédelmi mechanizmus, senki nem szereti ha dobják azért inkább kicsit megferdíti a történetet, mintha ő dobott volna:)
2013. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24-25 év körüli éretlen lányokkal is találkoztam már. Rögtön kavarni kezdtek férfivel, utána meg nem tudták, mi van, hogy járnak-e vagy nem. Azt hiszik, a testi kapcsolatok a minden, más nem is kell. Aztán csodálkoznak, ha kihasználják őket. Ez is nagy éretlenségre vall, szegények. Érettnek tűnő embernek is lehetnek furcsa dolgai, főleg a mai világban, ahol a korszellem nem az érettségre tanít.
2013. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit vársz el tőle ,hogy térden állva lihegjen a lábaid előtt?Elvárod,hogy a dobás után még szeressen?

Micsoda öntelt,beképzelt lányok vannak a világon.

Még elvárod tőle,hogy ő kérjen bocsánatot!

2013. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vivaldi válasza:

24/F


Azt mondom neked erre , Ha a barátnőm ezt eljátszaná velem ... egye meg amit főzőt , aztán mennyen a fenébe


Beszéljen vele ezek után az , akinek hat anya van

2015. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!