Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti bennetek ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti bennetek ilyenkor milyen érzés játszódna le?

Figyelt kérdés

23F - 21L

Nem dicsekedek vele, de 2 napja leköptem a barátnőmet amikor délután eljött hozzám és bejelentette, hogy megcsalt szombaton este a barátnője bulijában és szakítani akar velem. Annyira elöntötte a düh és az idegesség a fejemet, hogy reflexből jött a cselekedet. A "lövedék" a nadrágszárát találta el.

Teljes bűntudatot érzek. Ilyet még soha senkivel nem csináltam és nem is szokásom az efféle cselekedet. Hallottam, hogy már az egész lány brigádja engem tart sz** alaknak. A szép gyerekkel meg szemrebbenés nélkül együtt vannak.

Bárhogy nézem a játékból én jövök ki a legrosszabban. A lelkiismeretem nem hagy nyugodni. De beszélni egy szót sem szeretnék az exemmel.

Lányok ti erről mit gondoltok?



2013. okt. 18. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Hülye voltál, indulatból cselekedtél (meg is üthetted volna éppenséggel...), megbántad. Tanulj egy kis agressziókezelést, ennyi. Ebben a szituációban már többet nem tudsz tenni.
2013. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a leköpés enyhébb mint az exed teleélvezett pofók orcája! ő a bunkóbb, ne törődj vele. ezt meg is mondhatod nekik, facebookra is kiteheted. örülni fog a ribizlibokor
2013. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

azt, hogy ilyet normális férfi nem csinál, SOHA, bármilyen helyzet is adódik. egyébként a dühös helyzetekben jöhet csak rá igazán az ember, hogy milyen is a másik..

az én volt barátom még csak csúnyán se beszélt soha velem, nem hogy felemelje a hangját vagy LEKÖPJÖN.

ne haragudj, hogy ilyet mondok, de ez később csak még rosszabb lesz. én soha az életbe nem állnék veled szóba, még azt se akarnám hallani, hogy bocsánatot kérsz.

a barátnődtől szemétség volt amit tett, de elmondta és nem csak szex volt hanem úgy néz ki szerelmes is.. persze ettől még a bűn az bűn de, ez enyhítő körülmény. én azt akarnám ha már megcsalnak, hogy így tegyék, mert ez még úgy ahogy "tisztességes".

2013. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jajj, a nőket nem lehet bántani.. nem is bántom őket. meg lehet nézni a család témakört: nő üt férfit kimossák a nők. ha tárgyakat vág a férfihez az is nézze a férfi el. a férfi pofonnál már állat..


a megcsalás okozta lelki sérülés nagyobb és maradandóbb. ártatlan bárány a srác, egy ócska .... mellett

2013. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Soha nem emelnék kezet nőre! Utolsó munka lenne egy férfi (nak látszó) embertől kedves 1-es.
2013. okt. 18. 23:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nem értem miért a csajt véditek. Megérdemelte, gusztustalan dolgot tett
2013. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, szerintem a megcsalás mérföldekkel nagyobb bűn, mint az, ha leköpöd. Szerintem igenis megérdemelte, meg nem is halt bele.

Az meg, hogy mit gondol róla, és a sleppje mit gondol, ne érdekeljen. Inkább neki kéne szégyellnie magát, amiért megcsalt ahelyett, hogy elmondta volna, bocs, már nem szeretlek, és hagyjuk ezt.

2013. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Kicsit agresszív,de igazából megértelek (pedig lány vagyok).

Nyilván nem éppen olyan hangnemben mondta az (ex)barátnőd,ahogy ezt általában szokták, gondolom sok megbánás nem látszódott rajta. Vagy tévedek?

Mindenesetre nem szép dolog,de valahol érthető. Ami már megtörtént,azzal nem tudsz mit csinálni, lépj tovább.

2013. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, valamint én is nő vagyok, de ebben az esetben neked van igazad, nehogy már azt védjük, aki megcsalta. Könyörgöm, nem ütötte meg, vagy ilyesmi.
2013. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy tanulj önuralmat, nem mintha nem érdemelte volna meg az exed, amit kapott, de az ember állítólag nem csak ösztönlény, és meg tud állni bizonyos dolgokat. Ha mindenki azt tenné a másikkal, amit megérdemel, akkor nem lenne túlnépesedés.
2013. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!