Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex pasimmal újra beszélek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex pasimmal újra beszélek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy és fél éve volt egy táv párkapcsolatom. Nem ment, ezért szakitottunk. Kb 3 hónapja napi szinten újból beszélünk, ha nem telefonon, akkor skypon. Azt mondja hogy jó velem újból beszélni, meg jó ujra hallani a hangom, kedves, aranyos vagyok, és még mindig érez valamit irántam stb.. A barátnőim azt mondják hogy ne éljem bele magam, 0mert lehet újból átver.. Igazából ahogy igy minden nap beszélünk újból kezdem eléggé meg kedvelni, és félek hogy ujra bele szeretek.. Szerintetek mit tegyek? Fojtassam tovább a vele levő beszélgetést vagy ne? 17/lány

2013. okt. 19. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
míg nem találsz magadnak egy rendes barátot beszélgess vele, de ne éld bele magad
2013. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is beszélek az exemmel,jól meg vagyunk,de soha nem tudnék már újra együtt lenni vele. az olyan mint a felmelegített tejbegríz...
2013. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Niola Bes Xyrta válasza:
Kedves,de a kapcsolatban átvert...Vagyis jól el tudja adni magát, de a cukormáz alatt selejt. Te meg alul értékeled magadat, és jópofizol vele. Ne már!!!!
2015. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!