Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme így "elhagyni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így "elhagyni"?

Figyelt kérdés
Így sem szexelünk, és akkor is ugyanannyiszor találkoznánk a gyerek miatt. Talán kimondatlanul már le is zártuk a kapcsolatunkat, csak vajon szükség van-e arra, hogy kimondjuk?

2013. okt. 19. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy harmadik, új jelölt, csak akkor. Amúgy nektek kell érezni, hogy hogy jobb nektek.
2013. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs más senkim, esetleg neki. De ha van sem izgat már, belefáradtam az egészbe. Dugjon mással, ha az esik neki jól. Egészségére váljék, hozzám már úgysem nyúl, ha nem nyaggatom, de nem fogom.
2013. okt. 19. 23:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, még az összeköltözésig sem jutottunk el, hetente egyszer jön.
2013. okt. 19. 23:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk kell éreznünk, igen. Azt érzem, hogy beverném a képét, de kussolok, mert ő az erősebb, szóval inkább csak nem látnám az életben többet, ha lehet, de nem lehet.
2013. okt. 19. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondjátok is ki, ha ennyire látni sem akarod. Jobb lesz úgy, csak arra figyeljetek, hogy ez már nemcsak rólatok szól, mert ott van a gyerek is.
2013. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az!

Hetente egyszer akkor is ide dugja a képét, hogy megnézze a gyereket. Nem nagyon kéne összeveszni, szóval próbálunk mindketten jópofizni a másikkal. Ő azt hazudozza, hogy ő kíván, csak én nem kívánom, azért nem próbálkozik, de engem nem érdekel már ez az egész. Nem szeretem már, és ő sem engem, de ő tagadja a gyerek miatt.

2013. okt. 20. 07:24
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha kimondjátok, mivel lesz jobb? Semmivel. Ugyanúgy látni akarja majd a gyereket, ez persze természetes, mégiscsak az apja. Beszéljétek meg, hogy mindketten új életet kezdhessetek.
2013. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!