Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm 4 év után szakított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 év után szakított, de nem akar "elveszíteni". Mit kéne tettem?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt, nagyon boldog kapcsolat volt, de voltak veszekedések is. 3 hete lett vége. Nagyon szerelmes vagyok még mindig és nem tudok tovább lépni. Ő is nagyon kötődik hozzám, bennem bízik meg a legjobban, de meg van győződve róla hogy nem működne a kapcsolat a veszekedések miatt. Most együtt van valakivel, de azóta már 2x lefeküdtünk és szeretné így folytatni. Megcsalja velem. Mikor "találkozunk" mindig olyan mint ha még egy pár lennénk, de ő már nem szerelmes. Közbe van 1 lány akivel majdnem minden nap szexelünk, gondoltam jó lesz ez így ha már nincs senkim, de a lány szerelmes lett belém. Kedves, szép, aranyos és okos de mégsem az esetem. A szakítás után egyszerűen nem tudok szeretni. Teljesen elhidegültem. Eleinte úgy gondoltam jó lesz kettőjükkel is a szex de lelkileg nem megy. Még a 4 éves kapcsolatom nagyon bennem van és nem tudom elfogadni hogy mindent amit velem csinált mással csinál és csak szexet akar tőlem. 2 hétig bírtam, mostmár lelkileg kivagyok. Nem tudom mit tegyek.

2014. jan. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
az igen....3 hete szakított veled, azóta bepasizott és már csalja is az új srácot....nagy R**anc :D gratula :D
2014. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába.
2014. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy lett vége, hogy mondta, nem tudja mit érez és gondolkoznia kell. Aztán jött az hogy megismerkedett valakivel és szakított velem, mert hogy tőle megkapja azt amit tőlem nem.. persze hogy mindenre odafigyel a srác, mert meg akarja kapni.. 4 év alatt nagyon kialakult a kötődése, mert én voltam neki az első igazi, még mindig megszeretne velem beszélni mindent, csak nekem ez így nem megy. Nem értem, hogy miért kellek még neki ha ott van az a másik.. Látom rajta hogy szeretne velem lenni, de nem meri megpróbálni. Tudom hogy nem r*banc, mert kiismertem eléggé, bár elég furcsa ez nekem hogy hív magához..
2014. jan. 13. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj


Eddig volt egy baratnod akivel egyutt voltal jol ereztetek magatokat szerettetek egymast de megsem volt jo mert veszekdetetek.


Most az vam h elviseled h megfekteti egy masik srac akivel tengeti mindennapjait es elobb utobb bele szeret


Elfogadod? ...mar elfogadtad


2 lehetoseged van:

-visszaszerzed a not (amit nem erdemel meg)

-probald meg ezzel a lannyal es ne alltasd egy ido utan azt fogja erezni amit te haver


Ha ram hallgatsz var rad egy nehez idoszak hagyad a pcsaba mindkettot majd lesz csajod ha tul tetted magad de fogadd el ez mar nem az a lany akibe szerelmes vagy!


Ha szerelmes vagy az birtoklasi vagy ha meg szereted hagyd hogy boldog legyen massal.22F

2014. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!