Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogos volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PureNameless kérdése:

Szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos hát volt egy kutyám aki meghalt, nagyon elkeserített a dolog hisz 4 évet együtt töltöttünk. A barátnőm meg kezdte elveszteni a türelmét, hogy el vagyok keseredve ma elmentem arra a helyre ahol a kutyussal először együtt kirándultunk. Aztán a barátnőm végleg elvesztette a türelmét és hát felhívott hogy mekkora egy féreg vagyok, hogy nem foglalkozom vele, hogy mindig az a kutya.

Én meg fogtam és kidobtam a szűrét, kicsit bánom, de szerintetek jogos volt?



2014. jan. 16. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
De legalább leszbikusok vagytok nyugtass meg hogy legalább a kategóriába illik.
2014. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy dobtad a bnődet, mert egy érzéketlen :/ RIP kutyus:(
2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat talan kidobni nem kellett volna talan csak megertetni vele hogy neked igenis faj a kutyus elvesztese es ha szeret akkor ezt ertse meg. De ha ezt mondta neked hogy fereg vagy mert most siratod a kutyat rd nem vele foglalkozol az eleg szemetseg tole...melletted kene allnia. Nekem is nagyon fajna ha elveszitenem a kutyusom es valoszinu ha velem is igy viselkedne a baratom akkor nagyon kikadnek ra.

Nagyon sajnalom a kutyusodat :( mi tortent szegenykevel? :(

22/L

2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jogos volt. Önző érzéketlen paraszt. (mármint a csaj) Én meg tudlak érteni, nekünk is volt egy kutyánk és hetekbe telt mire sikerült túltennem magam a halálán.

Ha igazán szeretett volna az a lány ezt megértette volna...

2014. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

Az, hogy féregnek hívott az csúnya dolog.

De ezért talán nem kellett volna még kidobni....

2014. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmiben nem kértem a segítséget és erős voltam ha vele voltam.. Ezek után nem értem miért kaptam ezt.

Életemből egy darab szakadt ki csak úgy, és hát úgy érzem teljesen jogos volt a dolog.

Megmérgezték:( Kezembe ment el végleg..:(

2014. jan. 16. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de te egy ember és egy kutya között választottál. Bármennyire is szeretted és fontos volt neked az a kutya az akkor is csak egy kutya, a lány pedig egy ember a barátnőd volt 4 évig.

Ez már túlzás ne is haragudj.

2014. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet én fogalmaztam hülyén de a kutya volt nálam 4 évet a barátnőm alig fél éve.
2014. jan. 16. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem túlzás, de akinek nem volt még kutyája az nem is fogja ezt megérteni. És az nem túlzás, hogy a barátnője nem bír 2 hetet ki anélkül, hogy foglalkoznának vele? Azt kéne megérteni, hogy a kérdezőnek a kutyája az élete része volt, ott volt vele minden nap 4 éven keresztül és most ez megszűnt. Természetes, hogy fáj a hiánya...

A másik meg az, hogy nem vagyunk egyformák. Valaki egy elveszített hozzátartozót is hónapokig gyászolja, más meg hetek alatt túlteszi magát rajta.

Itt az egyetlen aki túloz az a barátnője. Ilyenkor támogatni kéne az embert nem lehúzni.

2014. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor egy kutya többet ér mint egy ember. Aki úgy beszél h. "csak egy kutya" az képtelen felfogni h. egy élőlényről beszél. Semmivel sem kevesebb mint egy ember sőt...
2014. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!