Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők miért mindig ésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mindig ésszel szakítanak? Miért kezdenek el rágódni, hogy mi lehet a rossz a dologban, amiért vége legyen?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert pl azt mondják mindig, hog a lányokat az érzelmeik vezetik, így visszahódítani sem ész érvekkel, hanem érzelmekkel lehet. De akkor miért van, hogy ha szakítanak, akkor mindig előtte heteket sőt néha hónapokat agyalnak, hogy mi hogy lenne a jó? És természetesen mindig másra fogják, hogy nem az a bajuk, hanem XY más...

2014. jan. 18. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindig egyenfuggo.Marmint,hogy ki mennyire agyalja tul a dolgokat.Nem lehet nemhez kotni.
2014. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert amikor szakításra kerül a sor, az érzelmek már nem olyan erősek. És volt, hogy újra összejöttem valakivel, akiről tudtam, hogy nem jó nekem, de szerettem. Aztán gyorsan észhez tértem, és dobtam megint. Mert bántott.
2014. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, hogy még véletlenül se tanulj a hibádból, viszed szépen tovább a következő kapcsolatba. De kedves :)
2014. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért, mert velem is szakított a nőm, mert pár napig/hétig tökre magam alatt voltam, sok gond szakadt rám eleresztettem magam.. Erre szakított, hogy most be van zavarodva, de amúgy meg azt mondja hogy nagyon szeret és mindig gondol rám, meg az együtt töltött percekre. Akkor lehet már mégse szeret? Szakítás előtt 3 nappal még mondta hogy menynire szeret és mindig velem akar maradni. Ez egyik napról másikra tud változni?
2014. jan. 18. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Kiderüld, hogy pasija van, azért viselkedett így.
2014. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én minden döntést az érzelmeimmel hozok meg, ami ugyanolyan sz.r, de ilyen vagyok.

volt, hogy konkrétan féltem az adott pasitól. hiába szerettem, féltem tőle és ezért szakítottam.

De a félelem is ugyanúgy érzés, semmi ésszesrűség nem volt benne.

Akkor volt, aki mellett unatkoztam. Az meg hangulat volt, ott se mérlegeltem Ésszel, hogy vele milyen jövőm lenne pl. pénzügyileg, jól járnék-e stb.

CSak unatkoztam és ezért leléptem.

Nem agyalok sokat, ha szeretem, de a többi érzelem vele kapcsolatban túl negatív, túl sok bánatot okoz pl. többet, mint jót, akkor elhagyom.

és ez nem biztos hogy az ő hibájuk, az unatkozós is, lehet hogy másnak meg tökjól megfelelt, csak én vagyok ilyen elfuserált

2014. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezdenek el agyalni, ha már téged nem szeretnek eléggé (igaz, akkor túl mély érzelmeik sem lehettek feléd), és keresik a következőt, mert úgy érzik veled már nem lennének boldogok. Amint lesz megfelelő , akkor kér időt hogy átgondolja mit is akar. A lónak a hengeres szervét. Ő már akkor nem rajtad gondolkozik, hanem azon van, hogy a következővel összejöjjön. Tapasztalat!
2014. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. A kapcsolatunkban ő is bőven hibázott.. MEllesleg nincs senki neki, aki akarna tőle vmit. Meg nem is ezen van. Mondta, hogy most totál zavaros érzelmileg, és tehetetlennek érzi magát.
2014. jan. 20. 14:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Folyton a közösen töltött időnkre gondol, csak nem mer döntést hozni mert totál zavarodott érzelmileg.
2014. jan. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!