Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog, mert kutyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog, mert kutyát hoztam haza, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éve terítéken van a kutyatéma. Én akarok ő nem. Most léptem és van egy csöppség. Sajnos ő úgy érzékelte, hogy a kutyát választottam ezért ki akar lépni a kapcsolatból. Én nem akarom, hogy elmenjen, de idegesíti a kutya minden tette.


Nem hiszi el, hogy akarok gyereket és úgy gondolja a kutya a mindenem, pedig koránt sincs így. Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk. Régóta vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom megérteni és felfogni, hogy ennyire más dimenzióban élünk, hogy azért elhagy mert lett egy kutyám...


Segítsetek és adjatok tanácsot. Teljes életet akarok élni kutyástól. Tudom sok vele a gond, de szeretném, ha olyan társam lenne, aki élvezi a kutyatartást és még gyerekeket is akar.



2014. jan. 20. 02:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban szeret, akkor egy kutya nem akadály!
2014. jan. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyen vagyok bár gondolom nem nagyon érdekel.
2014. jan. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
a kiélés alatt azt értem, hogy ha társasjátékozni akarok, akkor megyek olyan barátokkal, ha táncolni, szórakozni akarok azt szintén külön teszem, ha kirándulni akarok szintén tőle külön teszem, és itt pont. Sokszor azt érzem, hogy nem is 30, hanem 70 éves. Olyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk jó ideje.
2014. jan. 20. 02:15
 4/50 anonim ***** válasza:
52%

Elég fura csaj vagy az biztos. A párod meg csak simán zárkózott és a kutyamentes nyugalmat szereti.


Szerintem ne akard rá kenni, ha Ő nem unatkozik a saját elfoglaltságaival, te se a tieddel, akkor mi a gond? Nem szeretheti mindenki azt amit te

2014. jan. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy "Te ilyen vagy?"
2014. jan. 20. 02:15
 6/50 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy nem szeretheti mindenki azt, amit én, de azért miért kell elhagyni?
2014. jan. 20. 02:16
 7/50 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ha pl. Ő szeretett volna egy nagy kondigépet a nappaliba... Amit meg te utálsz, és megkérted volna, hogy ne vegyen kondigépet, hanem inkább egy bérletet és járjon edzőterembe, akkor nem lennél joggal kiakadva, ha beállítana rögtön két bazinagy kondigéppel?
2014. jan. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tudok teljesen objektív lenni sajnos, mert én is nagyon kutyabarát vagyok, szerintem aki nem szereti őket, azzal valami nincs rendben, persze nyilván el kell fogadni ezt a véleményt is. Viszont ha emiatt szakítani akar...Kutya marad, ő meg hadd menjen
2014. jan. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
letojnám a kondigépet, ha azzal engem vagy a környezetemet nem éri kár és látom, hogy a másik majd kicsattan a boldogságtól.
2014. jan. 20. 02:21
 10/50 anonim ***** válasza:
10%

"Én nem tudok teljesen objektív lenni sajnos, mert én is nagyon kutyabarát vagyok, szerintem aki nem szereti őket, azzal valami nincs rendben, persze nyilván el kell fogadni ezt a véleményt is. Viszont ha emiatt szakítani akar...Kutya marad, ő meg hadd menjen"


Hát. Én más véleményen vagyok. Úgy gondolom, hogy az állattartás a rabszolgatartás egy formája. Akkor is, ha nem enni, hanem kedvtelésből tartod. Szerintem ez morálisan kifogásolható. Ennek ellenére nem vágok olyasmit a kutyatartók fejéhez, hogy: veled valami nincs rendben! És hasonlók.

2014. jan. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!