Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ido mig tuljutok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tina1990 kérdése:

Mennyi ido mig tuljutok ezen?

Figyelt kérdés
23 eves lany vagyok es 3hete ert veget a 8 eve tarto kapcsolatom amin nagyon nehezen dolgozok fel, mert meg mindig a volt paromat szeretem. Igaz hogy nagyon sokszor megbantott es megcsalt a 8 ev alatt de en mindig megbocsajtottam neki mert mindig azt mondta hogy az csak pusztan sex volt es hogy csak engem szeret meg mindig volt benne annyi hogy elem alt es megmondta. Bar mar sokan mondtak hogy egy idiota vagyok amiert meg mindig szeretem de nem tehetek rola nem tudok nelkule elni. Mert hat lenyegeben mellette nottem fel mert mikor megismerkedtunk en 15 voltam o meg 18 es nem sokkal utanna be is csuktak ot bortonbe, 10 honapot ult egy olyan dolog vegett amit nem is o kovetett el, de mi ezt is kibirtuk pedig meg a kapcsolatunk nagyon az elejen volt mert csupan 3 honapja voltunk egyutt. Es ezen kivul meg nagyon sok mindent tul elt mar a kapcsolatunk raadasul van egy kozos gyermekunk is. O most massal el de kozben nekem meg irogat hogy meg mindig nagyon szeret meg hogy az a csaj csak azert van ott mert unatkozik. Nem tudom mit csinaljak mert legszivesebben rohannek vissza Hozza de felek hogy csak meg rosszabb lenne mert felnek attol hogy megint mecsal meg elhagy. Egyszoval lennek is vele nagyon meg nem is. De viszont itthon meg szenvedek orlom magam idegileg azota mar fogytam 7kgot es ha neha ram tor az erzes hogy hianyzik akkor attsirom a delutanokat es rettenetesen szenvedek. Nem tudom mit tegyek kerlek aki mar volt ilyen helyzetben segitsen.

2014. jan. 20. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rossz neked, de lépj túl rajta.

Persze könnyű ezt így írni, tudom de ez az egyetlen járható út. Koncentrálj a gyerekre, szerezz új barátokat, vagy a régiekkel találkozgass. Ne alázkodj meg azzal, hogy kimutatod, nem érdemli meg, a legcsekélyebb mértékben sem ! 27N

2014. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyan ezt éltem át én is! Mi 4 évig voltunk együtt,15 voltam amikor összejöttünk..én is vele nőttem fel! Elterveztük az életünket milyen,szép és jó lesz.. Októberben pedig mindenféle mondvacsinált okkal szakított velem..(akkor ő Pesten volt iskolában,és csak hétvégente találkoztunk) Én nagyon sokat segítettem neki,vártam haza..Elvégre várt minket a közös élet! Pár hete keresett fel hogy a holmijait visszaadjam. Közben nagyon jól elbeszélgettünk ,bennem persze feltörtek a régi érzelmek..De aztán eltűnt napokra..Kiderült hogy azért mert új barátnője van! Közben felhívott hogy sajnálja,hogy így ért véget,pedig mennyi mindent elterveztünk..(gyerekeink nevét is kiválasztottuk..és amikor erre emlékeztettem,azt mondta hogy ne nehezítsem meg! ) de sokkal jobbat érdemlek nála stb..szokásos duma! És ő nem akar még egy szívet összetörni,sajnálja hogy én voltam erre a tanuló példa! Hozzáteszem a mi kapcsolatunk se volt felhőtlen,én abban bíztam hogy ha összeköltözünk akkor minden jó lesz,de hát ő épp akkor hagyott cserben! Szóval ne aggódj,nem vagy egyedül!!! Én próbálom magam mindenhogy lekötni,edzek,eljárok futni,de leginkább kiakarom törölni az életemből!!! Nem is gondolok rá..de azért néha eszembe jut bevallom,viszont a gondolatokat rögtön elhessegetem!Tudom,hogy minden tőlem telhetőt megtettem érte,neki pedig ez nem kellett! Innentől kezdve ezt a 4 évet elakarom felejteni! Te pedig koncentrálj a gyermekedre,próbáld meg őt elfelejteni,annyiszor megcsalt és megbántott meg sem érdekel Téged!!! Hidd el jönni fog egy olyan ember aki meg fog becsülni! Őt pedig töröld ki az életedből!!
2014. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!