Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál a pasiddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál a pasiddal ha ezt tette volna?

Figyelt kérdés
A netten másnak adtam ki magam és randira hívtam,el küldtem egy másik csinos lány képét is.És a lényeg az hogy elment a randira :-(.Csak a lány nem volt ott.Utána meg szerelmet vallott nekem..

2014. jan. 21. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki ment el randira,kivel?és ki nem volt ott,meg kinek vallott szerelmet?magyarázd meg lécci
2014. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Te kamuzol, provokálod a srácot--- ő pedig simán elmegy randizni egy másik csajjal.

Csodás kapcsolat lehet a tiétek.

Mondjuk úgy finoman: nem illetek össze.

De lehet, hogy mégis. (egyik kutya, másik eb)

2014. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen "bizalompróba" elé kell állítani, az már régen nem jó...
2014. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Figyelj ha ilyen könnyen megcsalna akkor hagyd ott..
2014. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
... Valahogy rákérdeznék arra az időpontra, mikor találkozniuk/találkoznotok kellett volna... Kíváncsi lennék, mit mond.. Sőt.. Szerintem szembesíteném a dolgokkal.. pl: Mutatni szeretnék valamit.. -és a gépen megmutatnám a "levelezésünket" és a randi lebeszélését, majd végül megkérdezném, hogy: Akkor most MI VAN???
2014. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan..mit szomorkodsz? Magadnak köszönheted... PErsze nem szép a barátod viselkedése és valószínű szakítanék vele, de az ilyen próbák csak akkor érik meg, ha az illető az összes kimenetelét el tudja fogadni és nem itt sír ha mégse az van ahogy elképzelte...


Szóval gratulálok.

2014. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
magadnak főzted. Vagy kidobod, ha szar, vagy megeszed.
2014. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

És ha elment? Lehet hogy el akarta volna magyarázni a csajnak hogy kapcsolata van..


Mondjuk hülye is vagy,ez tény.

2014. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"És ha elment? Lehet hogy el akarta volna magyarázni a csajnak hogy kapcsolata van.."


Jó, azért ezt te sem gondolhatod komolyan. :)


A páromra nagyon ráakaszkodott az exe, milliószor hívta, romokban volt a csaj, ezért a párom beszélgetett vele, próbált neki segíteni, közben leállította, hogy ne próbálkozzon, mert nem fog visszamenni hozzá, stb.


A csaj összeszedte, de továbbra is nyomult, ezért a párom egyszer csak elment vele egy találkára, hogy utoljára, mégegyszer, végleg elmagyarázza, hogy ők már soha többet nem lesznek egy pár..és nem mellesleg kapcsolatban él, nem szeretne kilépni belőle.


Igen, ez azért volt. De egy idegen csajjal nem találkozik senki csak azért, hogy elmagyarázza, hogy neki márpedig kapcsolata van..

2014. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szóval a parod is elment a találkára...


Én is elmentem volna,megbeszélni a csajjal hogy nem lesz semmi,bár én azutan hogy meutattam a barátnőmnek a levelezést.

2014. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!