Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, miért van ez?

Figyelt kérdés
a barátomnak ha elmondok valamilyen problémámat ami vele kapcsolatos akkor feláll és azt mondja akkor keressek olyat aki megfelel nekem,és elviharzik. 2 héten belül 3szor szakított velem így..de ezek kb 1-2 napig tartanak,mert utána könyörög,hogy bocsássak meg.szerintem előbb kéne gondolkoznia.

2014. jan. 22. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
gyerekes....
2014. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a problémát sem csak elmondani kellene neki, hanem felkínálni vagy közösen megbeszélni a megoldási lehetőségeket. Te sem vagy szent.
2014. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem lehet vele megbeszélni,mert egyből elmegy,azért mondom el neki,hogy megbeszéljük
2014. jan. 22. 18:32
 4/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan kapcsolat, ami nem is kapcsolat igazából. Nem fogsz tudni rá számítani a jövőben, ha így viselkedik, így nem sok fantáziát látok a dologban. Kérdezd meg tőle, vagy gondolkodj el magadban mégis mi tart össze titeket, és mérlegelj, hogy most ezt érdemes folytatni vagy sem.
2014. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy nőnél is roppant visszataszító a hiszti, a férfinél vállalhatatlan.

Egy elviharzás közben azért szólj neki, hogy ha most elmegy, örökre menjen, mert visszaút nincsen!

Nem zsarolgatunk szakítással!

2014. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!