Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg elég egy lánynál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg elég egy lánynál a szakításra?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki háát még az elején talán a volt barátját várta vissza, azután sok bonyodalom után összejöttem vele (már az első csóknál is azt mondta, hogy ez hiba volt.... azután mégsem... ki érti ezt? ).

Igazából nem volt semmi baj, tényleg említett egy dolgot, hogy nem szereti ha kiszívják a nyakát... valahogy egyik este nekem mégis sikerült, (nem tudom miért, hogyan....) és kidobott... mostanában kezdtem el gondolkodni, hogy talán más volt a háttérben, összes ismerősöm, haverom, barátom azt mondta hogy ilyen nincs, nem mondja el az igazat, ezért nem túl valószínű hogy kidobna... utána elmentem hozzá, nem mondta a szemembe, hogy nem akar többet látni, mert hogy nem hazudik, viszont letörölt mindenhonnan, letiltotta a telefonszámom... ennyi tényleg elég egy szakításra a lányoknál? végig azzal jött hogy "csak" egy dologra kért meg és azt sem tudtam betartani... másik oldalról meg csak egy dolgot szúrtam el, amiről nem gondoltam volna hogy ilyen súlyos... :O


Vélemények? ez tényleg elég lehetett vagy valami volt a háttérben más szerint is? (szülők, félelem h túl gyorsan ment vagy akármi? )



2014. jan. 23. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pótlék voltál. Ennyiért nem szokás szakítani.
2014. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint hülyített szerintem.


Ennyiért nem szakítanak értelmes emberek...ha így lenne, senkinek nem lenne senkije sem.

2014. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pont ugyanezt gondoltam én is :/ csak nem tudok semmi rosszat feltételezni róla... biztos sajátos értékrendje van na de mégis... :S
2014. jan. 23. 17:29
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Vagy az exe néz ki jobban nálad, vagy egy másik pasi, akit azóta talált.
2014. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elejétől nem gondolta komolyan veled, a nyakával kapcsolatosan pedig valószínű volt valami rossz élménye. Zaklatás, durvaság akármi.
2014. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a rákért szívtad ki a nyakát?! Főleg ha még utálja is?
2014. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nos, az exe vagy más jobban néz ki... nem hiszem h ez lenne, amikor olyat mondott nekem csillogó szemekkel, hogy volt egy barátja, akinek azt mondta neki van a világon a legszebb szeme... majd rám nézett és azt mondta, tévedett

a nyakról meg... annyit mondott hogy azt csak a kur**nak szokták, és csak a pillanatban nem gondolkodtam és megtörtént, nem úgy álltam neki h most rosszat teszek neked...

2014. jan. 23. 17:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, bármi elég. Bár tényleg idegesítő tud lenni, ha valaki beleerőlteti magát az intim szférádba olyan módon, amit nem élvezel, és ezt világosan meg is mondtad.
2014. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egyszer szóba került, annyit mondott h nem szereti, ugyanakkor, ha ennyire zavarta volna eltolt volna magától, vagy én gondolkodom túl gyerekesen? :O
2014. jan. 23. 17:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hirtelen jött neki, és nem tudott azonnal reagálni. Vagy olyan erőszakosan csináltad, hogy félt tiltakozni.
2014. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!