Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy nagyon furcsa kérdés lesz... lehet talán nem is ide illik,de segíthetnétek benne :/

20-éves vagyok,és most lett vége a 3-éves (legelső) kapcsolatomnak. Elég ... gerinctelen módon lépett le tőlem,igazából,a kapcsolat végére én is úgy éreztem,hogy talán jobb lenne mindkettönknek,ha vége lenne...és én ezt tisztességesen megakartam vele beszélni,de ő... hát,nem kertelek,elment Németországba,és Németországból az fb-n szakított velem. Úgy,hogy igazából 1-év után összeköltöztünk... szóval 2-évig együtt laktunk... na mindegy. :) nem becsmérelem,és hibáztatom őt semmi miatt. Csak felmerűlt egy kis "probléma"

Azt hiszem terhes vagyok. Vagyis szinte lehetetlen,hogy terhes legyek,de úgy érzem magam. :S Megjött a mensim,addig tartott,ameddig szokott,nem volt vele probléma..de azóta is reggelente hányok,és kívánok ezt-azt.. folyamatosan hízok,és fáj a cicim is.. háát :S

Ő nem ment el belém,előtte fogamzásgátlót is szedtem,csak mostanában nem... mivel nem volt rám jó hatással.

Lehetek terhes?! annyira lehetetlennek tűnik :S

HA mégis kiderül,az vagyok.. hát hogy tálaljam ezt neki?!

Szerintem először nem is hinne nekem... ha bebizonyítanám neki,elhinné,de félek tőle,tartok tőle,nem támogatna ha megtartanám a babát... szóval rákényszerülnék az abortuszra,mert fiatal vagyok,és még csak 1-éve dolgozom...

Kérlek segítsetek :S



2014. jan. 24. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha szedtél foggátlót akkor nemtartom valószínűnek de én szerintem elkéne menni orvoshoz hogy nem betegségről van e szó valamint nemtudom hogy hova kell menni ha ugygondolod terhes vagy tán szülészet vagy nemtudom de azt is megkéne nézni de figyelj mert hányni és hizni lehet betegségtől is valamint a lelki állapotunk iss csodákat tud müvelni mind pozitiv mind tegativ módban.
2014. jan. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#negativ
2014. jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy terhes vagy-e, baromi egyszeru kideriteni, terhessegi teszttel otthon, vagy irany egy nogyogyasz.


De a tortenetet olvasva, eszed agaba se jusson a gyerekszulesen gondolkodni. Egy gyerek nem rolad es az elcseszett kapcsolatodrol szol, hanem egy kulon elet. Apa nelkul nevelned fel? Milyen eletet szannal a gyermekednek?


Ezzel nem fogod visszaszerezni a volt pasidat, a gyerek pedig nem jatek!


20 eves vagy es ez az elso tapasztalatod ... haladj tovabb.

2014. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na,de hát elmentem a nőgyógyászhoz,kaptam időpontot,3-hét múlva mehetek is... :D

És tesztet azért nem csináltam,mert még egy picit ,még mindig megvan a mensim. így is lehet tesztetcsinálni,vagy hagyjam addig?

Köszi a válaszokat. :)

Visszakapni amúgy se akarnám. apa nélkül..én is apa nélkül nőttem fel,mindenem megvolt,nem volt rossz gyerekorom. Most is egyedül lakom,és .. nem lehet azt mondani hogy rossz pénzügyi helyzetben vagyok. Ha nem dolgozok,akkor se leszek. de igaz igaz.. lehet jobb lenne,ha lenne apja... :/

2014. jan. 24. 07:21
 5/11 menta34 ***** válasza:
20 év, 20-as IQ?
2014. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok buta,csak nem értek az ilyen "szexuális" terhességes dolgokhoz,mivel még csak egy fiú volt z életembe,és eddig 2x voltam nőgyógyásznál...

De köszi,hogy lebutázol,ne aggódj után nézek a dolgoknak...

2014. jan. 24. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as! te mennyire vagy megelégedve az életeddel? Boldog vagy hogy élhetsz?


Ezt azért kérdezem mert ha igen a válaszod, de még ha nem is, igazságtalan elvenni valakitől az életet...


Mi lett volna ha nálad is így gondolkoznak?


ezen rágódj már egy kicsit!

2014. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es (3-as vagyok)!


En tokeletesen megvagyok elegedve az eletemmel, jo csaladban nottem fel. Volt apam, volt anyam es mindkettore szukseg is volt a maga modjan, hogy igy sikerult felnevelniuk. Semmiben nem szenvedtem hianyt es nem is keveredtem rossz tarsasagba ... valoszinu ezert, de eleg sikeres ember lettem.


Nem tamogatom a felelotlen gyermekvallalast es nem latok lehetoseget a csonka csaladban. Persze lehet erolkodni, de a gyerek jovoje szempontjabol egyaltalan nem mindegy, hogy milyen szulei vannak az embernek.


Arrol nem is beszelve, hogy ugyanez a gyerek, mit fog majd atadni a sajat porontyanak, amikor sajat maga elott sem volt jo pelda.


Ettol fuggetlenul mindenki azt csinal amit akar, de lazadozas ise, beszologatas oda: valoszinu a gyerek nem sokra visszi majd az eletben.

2014. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát... a pénzügyi háttere meglenne. Tudom hogy a családom milyen,nagyon jó család,szeretnék őt. Mindenben támogatnának,bárhogy döntök... de inkább az elvetetésnél döntenék,mert fiatal vagyok még.... tényleg mindent megakarnék adni a gyerekemnek,de nem hiszem hogy jó anya lennék még,ehhez a feladathoz felkell nőni.
2014. jan. 27. 07:27
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Én egyáltalán nem támogatom az abortuszt. Ez egy gyilkosság, az egy élet.


Kedves kérdező!


Vállalni kell tetteid következményeit, és azt mondtad, hogy szeretnéd a gyereked, akkor miért ölnéd meg?

Ez abszurd.


Akármilyen fiatal vagy ( bár ha egy éve dolgozol azért annyira fiatal nem vagy) nem veheted el mástól az életet.


Bár azt csinálsz amit akarsz, én csak egy másik oldalról világítom meg a helyzetet.

2014. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!