Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A kapcsolatom kezd elszaródni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatom kezd elszaródni, de lehet, hogy csak örülnöm kellene, hogy látom milyen is valójában a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mióta el kellett költözni tőlünk családi okokból a barátnőm nagymamájánál lakunk (ideiglenesen) nos az itt töltött idő 80%-át azzal tölti, hogy tv-zik a nagyanyjával és le se szarja a fejemet.


Régen még a szemüvegét sem hordta, mert zavarta, hogy nem néz ki benne jól, mostanában le sem veszi szinte, merthogy ő csak azzal lát.


Ráadásul mióta itt van szinte semmilyen tanácsomat nem fogadja meg, nem lehet irányítani, ha megkérem valamire letol, mással foglalkozom mint ő, próbálok a kapcsolat agya lenni de mostanában már emiatt is lehurrog. Pl én szappanopera helyett általában indexet, fórumokat olvasok, erre azt kapom, hogy kocka vagyok, persze ha itt lenne bent velem együtt olvasnánk, vagy mást csinálnánk :P


Szerintem már nem szeret. Vagy ettől még szerethet?

Én nem akartam lefixálni a szakítást, de úgy érzem, hogy már ideje volna, de én úgy éreztem, hogy jó nő, és alakítható is, kicsit önfejű...


Szóval.

Ez még belefér, lehet, hogy csak a problémák miatt távolodik el tőlem, vagy ilyen viselkedés mellett ne is várjak tőle semmit? Én az ilyen viselkedése miatt érzelmileg kezdem elengedni...



2014. jan. 24. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eddig Te voltál az úr a házadnál, most ő érzi otthon magát és ő dirigál, ha szeretitek és tisztelitek egymást, ilyen fel sem merülne, valószínűleg nem így van.
2014. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"próbálok a kapcsolat agya lenni de mostanában már emiatt is lehurrog"


uhhh. Ha csaj lennék nem lennék szívesen a barátnőd helyében, az tuti.

2014. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Eddig tökéletes harmóniában éltünk és mivel elég nagy bajból húztam ki, és elég rossz családi környezetből menekítettem ki, nagyon sokáig elfogadta az irányítást, hogy igen, igazam van, sokat változott jó irányba, stb. Nem vittem túlzásba.


Aztán mióta költöztünk teljesen megváltozott. Megint igénytelen lett, néha iszonyatosan... azóta hordja megint az előnytelen szemüvegét éjjel nappal és azóta nem érdekli mire kérem, hogy mindkettőnknek jó legyen. A nagyanyja fontosabb nálam szerintem, mert sokszor rámrivall ilyeneken is, hogy ne töltsünk még együtt este a városban pl fél órát, mert az öreg nagyanyja már menne lefeküdni (egész éjjel tvzik a banya)


Számomra ez egy katasztrófa. Én az egész családom előtt megvédtem, kiálltam a barátnőm mellett, és mindenek előtt volt.


Számára meg fontosabb a nagyanyja tvzése, szava, mint az együtt töltött idő. (annyi sületlenséget hord amúgy össze néha, hogy égnek áll a hajam, pl régi cipőket kazánban el lehet égetni, meg ilyenek, mert ő ugye mindent jobban tud, persze olyan egészségtelenül élt, hogy számos betegsége van már)

2014. jan. 24. 19:43
 4/16 A kérdező kommentje:

Eddig elismerte, hogy pozitív irányba alakítottam. Amíg nekem is jól ment.


Mióta egy kicsit is rosszul megy a dolog, azóta úgy érzem mintha próbálna lekapcsolódni rólam. De emellett ajándékot vesz nekem meg ilyenek.


Miért van az, hogy itt csak szélsőséges válaszokat kapok?

Második.... honnan a szarból veszed, hogy milyen vagyok ebben a kapcsolatban? Mi alapján bírálsz?

2014. jan. 24. 19:44
 5/16 anonim ***** válasza:

"azóta hordja megint az előnytelen szemüvegét éjjel nappal"


Te normális vagy? Tudod mennyit romolhat a szeme, ha nem hordaná? Neked ez a fontos, hogy jól nézzen ki? Az gondolom nem érdekel, hogy 4-5 év múlva, ha így folytatja, majd tányérnyi lencsék kellenek. Egoista barom.

2014. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Eddig kontaktlencsézett, de volt, hogy direkt nem vette fel, mert hogy ő úgy jobban néz ki.

Én nem erőltetem, hogy ne hordja, de úgy érzem mintha már nem akarna szép lenni előttem...

2014. jan. 24. 19:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"azóta hordja megint az előnytelen szemüvegét éjjel nappal és azóta nem érdekli mire kérem, hogy mindkettőnknek jó legyen."


Talán ha nem tetszik neked a szemüvege, akkor őszintén mondd el neki. De mégis mit vársz tőle, hogy járjon félig vakon, csak azért hogy neked csinosabb barátnőd legyen?


"Miért van az, hogy itt csak szélsőséges válaszokat kapok?

Második.... honnan a szarból veszed, hogy milyen vagyok ebben a kapcsolatban? Mi alapján bírálsz?"

Nem bírállak, csak szerintem nem veszed észre saját magad. Egy kapcsolat sosem arról szól, hogy az egyik fél a másik életét (is) éli. Ha együtt laktatok, akkor felteszem a barátnőd is elég felnőtt már.


És onnan veszem, hogy milyen vagy a kapcsolatban, hogy most írod... Honnan máshonnan venném?


Mellesleg arra akarok kilyukadni, hogy eléggé ego kérdést csinálsz ebből az egészből. Mint egy kisgyerek. Hidd el én is elkövettem már ezt a hibát, meg szerintem kb. mindenki, akinek volt már kapcsolata. Miért gondolod, hogy te jobban el tudod dönteni, hogy Ő mit csináljon? Erre még soha senki nem tudott nekem olyan választ adni, ami ne lett volna erősen megkérdőjelezhető.


Az egy dolog, hogy a családjánál nem érezte jól magát. Én is onnan menekítettem ki a barátnőmet. De ettől még nem leszel okosabb nála, egyszerűen csak másképp látod a világot, mint Ő, mert más környezetben nevelkedtél. Ez nem jogosít fel arra, hogy úgy viselkedj, mintha az anyukája lennél.

2014. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad, hogy visszaéltél a kiszolgáltatott helyzetével. Nem a kutyád, hogy parancsolgass neki és idomítsd.
2014. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én csak annyit tudok, hogy amíg nálunk volt tökéletes volt minden, ő is boldog volt, én is. Örült az "irányításnak" mert könyörgöm!!! Minden nő elvárja egy igazi férfitől, hogy irányítsa, biztonságos környezetet teremtsen számára, stb. NEM?????


Most, mióta rosszul alakulnak a dolgok nem fogadja el, ez pedig csak lefelé húzza a dolgokat.

2014. jan. 24. 19:55
 10/16 A kérdező kommentje:

Itt most nem arra gondolok basszus, hogy irányítom, hogy takarodj főzni, hanem arra, hogy mondjuk eltervezem, hogy hova viszem este, és akkor oda megyünk és jól érezzük magunkat.

Vagy meghozok olyan döntéseket, amikben ő még nem elég tájékozott, vagy tapasztalt. Nem önzően, hanem mindkettőnk érdekében.


De mióta itt vagyunk az öreganyjánál olyan mintha csak feküdnék éjjel-nappal mert az ötleteimet nem fogadja el és az öreganyjának tesz-vesz ezt-azt.

2014. jan. 24. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!