Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 7 év után elhagytak. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után elhagytak. Hogyan dolgozzam fel a legkönnyebben? Lehetek még ugyanaz, aki voltam?

Figyelt kérdés
Próbálok mindent röviden összefoglalni. Ex párom 25 éves, én 22. Nagyon fiatalon jöttünk össze, egymással vesztettük el a szüzességünket. Nekem előtte volt 2 komoly szerelmem, neki egy sem. A rémálmom volt, hogy ez egyszer majd visszaüt. Boldogságban éltünk, bejártunk rengeteg helyet, rengeteg élményünk volt. Különleges volt minden. Mostanában furcsa volt, otthagyta a munkahelyét, mert muszáj volt. Másképp beszélt velem, de azt hittem a munkanélküliség viseli meg. Találkoztunk és láttam rajta, hogy sápadt, zavart, tudtam, hogy valami baj van. Minden megfordult a fejemben, de az nem, hogy véget vet 7 évnek. Egyszerűen elhagyott. Sokkolt az egész, szinte sirni sem tudtam, azt hittem ez egy rémálom és mindjárt felébredek. Szakitás után úgy adótott, hogy nála aludtam, ragaszkodtam hozzá, hogy még beszélgessünk egy utolsót. Ő rengeteget sirt, szinte zokogott. Azzal indokolta, hogy nagyon sajnál és gyűlöli magát.A szakitás oka: Kb. 2 hónapja érzelmi válságba került, hol azt érezte, hogy szeret, hol azt, hogy már nem olyan számára, mint rég. Változásra vágyik, sok volt már neki. Engem az döbbentett meg, hogy nem szólt semmit. Ugyanúgy azt láttam, hogy elégedett, boldognak hittem. Ugyanúgy ölelt stb. Megkérdeztem, akkor ez csak szinjáték volt?De hogy tud egy ember igy megjátszani mindent? Nem igy ismertem meg. Azt mondta nem az volt, akkor úgy érezte jó velem, erre csak nemrég jött rá, hogy igazából csak magának akarta bemesélni, hogy ez megy. De neki nem megy. Másnap eljöttem a cuccaimmal. Fáj, hogy még meg sem próbált újra rám találni. Olyan hihetetlen, sosem vártam ez, hogy igy lesz vége. Ha lett volna valami jele, elhidegülés, ritka szex, bármi. De semmi. Rákérdeztem, hogy van e valkije, azt mondta nincs. Én még mindig szeretem és nagyon hiányzik Próbálok nem összezuhanni, hol azt érzem jól vagyok, hol azt, hogy meghasad a szivem. Szerencsére nekem sok igaz barátom van, mindenki támogat, a család is mellettem áll. Neki még egy igaz barátja sincs, maximum haverok, kollégák. Én egyetemista vagyok, megvan a bulis és a nyugodtabb életem is. Neki csak a munka volt és én. Lehet ebbe fáradt bele és rajtam csattant az ostor. Mindenki azt mondja, hogy majd megbánja és vissza akar kapni, mert mi össze tartozunk. Nem akarok reménykedni, próbálom végleg elengedni, de nagyon rossz, hogy mindenki ezt mondja. Akinek volt már nagy csalódása irhatna pár biztató szót. Kinek mennyi időbe telt feldolgozni egy szakitást? Elfeledtétek valaha a nagy szerelmetek? Köszönöm.

2014. jan. 25. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Én az első mondat után leálltam.

"Próbálok mindent röviden összefoglalni"

2014. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezzel még nincs vége a sztorinak. :)

Kitartás.

2014. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-eske ezt hogy érted?:D
2014. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22 éves vagy. Ez még csak a kezdet. :) Amikor nekem véget ért 23 évesen a 6 éves kapcsolatom, én is hasonloképp voltam.. végül probáltam megforditani a helyzetet. Milyen jo, hogy igy történt, és milyen jo, hogy nem késöbb. Egy ujabb remény, hogy megtalálhatom a -páromat (talán egy életre). Ismét kinyilhat a világ, utazhatok, ismerkedhetek, foglalkozhatok magammal. Végül ezt olyan jol sikerült tudatositanom, hogy pár honap után nem éreztem fájdalmat, nem akartam felhivni, nem akartam sms-t irni neki.. arra gondoltam, hogy köszönöm, hogy ennyi ideig mellettem volt, köszönöm a sok jot, amit kaptam töle, és köszönöm, hogy ujra szabad lehetek. Na, azota eltelt kis idö (10 év), volt sok szerelem, pár csalodás. És idöközben -rábukkantam- a férjemre, van egy kis babánk és szuper minden. Ami meg volt ott a tizenévek végén és elején, csak egy szösszenet volt.. egy tini-l' amour.
2014. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legkönnyebben? Úgy sem lesz könnyű. Ez most rohadt nehéz, igen, kicsit zuhanni kell, "stagnánli", várni hogy leülepedjen, aztán majd mész tovább.

Igen, valóban jelezhette volna, ha gond van, de ezekről kár filozofikus kérdéseket feltenni. Nem tette, kicsit s--gfej volt, de azért nem egyszerű eset ez. Legalább most, ahogy ki tudta mondani, kimondta, hogy mi van benne. Legalább (jobb esetben) nem csalt meg, csak megpróbálja máshogy az életet, ahogy szerinte talán jobb lesz. Nem nagyon lehet mit mondani, tudjuk, hogy nehéz lesz mindkettőtöknek, de majd alakul. És fiatal vagy még. Persze ez nem vigasztal most, de 2 év múlva is fiatal leszel még, amikorra már nagy valószínűséggel megnyugszol.

2014. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen már 2 komoly kapcsolat, hm....
2014. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én pont a másik oldalon állok:(

5év után ellaposodott és már inkább volt baráti a mi kapcsolatunk,újdonságra vágytam.

már megbántam,hogy nem akartam küzdeni értünk:(


lehet,hogy ő is így lesz ezzel nemsokára,és felkeres.

addig is próbálj magadra koncentrálni.változtass -külső,új hobbi-bármi,őt ne is keresd!


L25

2014. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhagy téged hipp-hopp, gyűlöli magát, bőg = lelkiismeret furdalás, mert megcsalt téged.
2014. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Próbálok mindent röviden összefoglalni. Ex párom 25 éves, én 22. Nagyon fiatalon jöttünk össze, egymással vesztettük el a szüzességünket. Nekem előtte volt 2 komoly szerelmem, neki egy sem."

7 éves kapcsolat, te 22 vagy. Akkor lássuk a matekot. 22-7=15.

15 éves korodra neked már két nagyon komoly kapcsolatod is volt? És a komolytalanok?

-.- pfff

2014. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!